پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

عضو هئیت امنا حسینیه لاله های زهرایی آمل گفت;
شهید حاج روح الله سلطانی بنیان گذار حسینیه لاله های زهرایی بود
رهبر قنبری عضو هئیت امنا حسینیه لاله های زهرایی آمل گفت: شهید مدافع وطن حاج روح الله سلطانی از هئیت موسسین حسینیه لاله های زهرایی و عضو هئیت امنای هئیت روضه الشهدا بودند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

رهبر قنبری عمران عضو هئیت امنا حسینیه لاله های زهرایی واقع در بقعه میر حیدر آملی در گفت وگو با خبرنگار مازندرانه بیان کرد: از سال ۱۳۹۰این مجموعه تاسیس شده است و تاکنون بنده در خدمت این مجموعه هستم.

وی ادامه داد: مراسمات در دهه اول محرم هیئت روضه الشهدا با قرائت قرآن، زیارت عاشورا، سخنرانی حاج آقا کلهر شروع میشود و با مداحی ذکر اهل بیت (ع) حاج حمزه اسماعیلی به پایان می رسد.

هئیت امنای حسینیه لاله های زهرایی با تمجید از شهید روح الله سلطانی بیان کرد: شهید مدافع وطن حاج روح الله سلطانی از هئیت موسسین حسینیه لاله های زهرایی شهرستان آمل و عضو هئیت امنای هئیت روضه الشهدا بودند، که تاثیر زیادی در شکل گیری این مکان داشتند.

رهبر قنبری در خصوص ویژگی های شهید سلطانی افزود:شهید سلطانی از افراد بسیار تاثیر گذار در این هئیت بودند و توانستند رابطه خوبی را بین جوانان و افراد میانسال و کلیه افراد برقرار کنند که همین امر سبب شد اتفاقات بسیار خوبی شکل بگیرد.

وی در پایان تاکید کرد: شهید سلطانی از افراد خوش نام، فعال و تحصیل کرده هم در سپاه و هم هئیت بودند; انسانی بسیار شاخص، موثر و فعال در همه کارها بودند که می توان گفت شهادت شایسته این جوان خوش قد و بالا بود.

خبر: سحر صالحی زرخونی

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.