پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

اختصاصی مازندرانه/
پیام تقدیر فرمانده انتظامی شهرستان آمل از هیئت های عزاداری
فرمانده انتظامی شهرستان آمل گفت: هیئات های مذهبی در آمل که خاستگاه حکومت تشیع علوی در جهان است توفیقات وافتخارات ارزشمندی در تعظیم شعائر دینی و خصوصاً سنت شکوهمند عزاداری دارد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

پیام تقدیر فرمانده انتظامی شهرستان آمل از هیئت های عزاداری به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم
«و من یعظّم شعائر الله فانّها من تقوی القلوب»
با عرض تسلیت به مناسبت شهادت جانگداز حضرت امام حسین علیه السلام و یاران با وفایش و آرزوی قبولی عزاداری های خالصانه مردم عزیزمان .
هیئات های مذهبی در آمل که خاستگاه حکومت تشیع علوی در جهان است توفیقات وافتخارات ارزشمندی در تعظیم شعائر دینی و خصوصاً سنت شکوهمند عزاداری دارد. بی شک همت و تعامل ارزشمند مسئولین هئیات مذهبی و جوانان دلباخته اهل بیت ع که یاری گر ما در برقراری امنیت وانتظام بخشی دسته جات عزاداری در این روز بزرگ بودند و موجب مجد و عظمت هرچه بیشتر این مراسم شده اند؛ که ان شاء الله عزاداری های این عزیزان در پیشگاه صاحب عزای امروز ، “امام زمان ع” مأجور خواهد بود.
در این راستا از تعامل و همکاری صادقانه و خالصانه تمامی شهروندان فهیم آملی به‌ ویژه هیئت های مذهبی، و دسته جات عزاداری به دلیل آفریدن فضای منتظم عزای اباعبدالله و هرچه باشکوه تر برگزار کردن مراسم عاشورای حسینی ، مراتب سپاس و تقدیر خود را اعلام می داریم . والسلام علی من اتبع الهدی .
فرمانده انتظامی شهرستان آمل
سرهنگ ستاد نعمت الله آزادی

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.