پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

سردار علیجان میرشکار در رزمایش اقتدار بسیج;
جفای مسئولین داخلی بیشتر از دشمن به ما ضربه می زند
سردار علیجان میرشکار یادگار هشت سال دفاع مقدس گفت: امروز ما از دشمن ضریه نمی خوریم بلکه از جفای مسئولین داخلی که با یکدیگر متحد نیستند ضربه میخوریم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سردار علیجان میرشکار در خصوص وحدت بین شیعه و سنی بیان کرد: حرم اهل بیت ایران است و ۸۰ میلیون ایرانی اهل حرم هستند. امروز مقام معظم رهبری، حسین این حرم است.

وی افزود: باید از این رزمایش برای رفع مشکل نظام جمهوری اسلامی ایران در عرصه های مختلف درس بگیریم و متحد باشیم چرا که دشمن دنبال تفرقه بین جهان تشیع به خصوص نفاق بین شیعه و سنی است.

یادگار هشت سال دفاع مقدس گفت: دشمن ما در دفع مردم و مدافعان حرم از سوریه شکست خورده است. حتی شکست دشمن در هشت سال جنگ تحمیلی هم به علت وحشت او از هماهنگی شیعیان ایران و عراق بود لذا باید توطعه های دشمنان را با اتحاد خود خنثی کنیم.

وی درباره ی تفرقه ی بین مسئولین شهری و استانی عنوان کرد: امروز حرم اهل بیت نظام جمهوری اسلامی ایران است و اختلاسگران از مسئولین دولتی جدا هستند و اکثر مسئولین ما طبق فرمایشات رهبری از فرزندان انقلاب و پاکدست می باشند و این اجتماع باید باعث دلگرمی مسئولانی شود که برای مردم کار می کنند همچنین برای مسئولانی که عبدالمیز و عبدالپست شدند ایجاد وحشت کند.

میرشکار ادامه داد: مسئولین شهری باید بصورت یکپارچه با میانداری سپاه، بسیج و بنیاد حفظ آثار و … کار کنند. مشکلات را باید با هم پوشانی یکددیگر رفع کنیم. امروز ما از دشمن ضریه نمی خوریم بلکه از جفای مسئولین داخلی که با یکدیگر متحد نیستند ضربه میخوریم.این مشکلات را متاسفانه در آمل نیز مشاهده می کنیم.

وی تصریح کرد: در حال حاضر شاهد دو دستگی عجیب بین مسئولین شهری آمل هستیم و ما بخاطر این مساله بسیار ناراحت هستیم و این تفرقه بیشتر از هر کسی به مردم شهر که از ما توقع دارند ضریه وارد می کند و امیدواریم که هر چه زودتر مدیران شهری ما با هم متحد و یکپارچه شوند.

وی در پایان خطاب به مسئولین استانی مطرح کرد: بسیجیان می توانند پشتیبان شما باشند و اگر از توانمندی های آن ها مانند دفاع مقدس که پل اروند را ساختند بهره بگیرید به حبل ولایت و اهل بیت خواهید رسید.

خبر: مسیح مسلمی پاشا

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.