پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

بیانی:استقلال زیبا بازی نمی‌کند و باید ساختارش را عوض کند/تیم مظلومی یک مدافع وسط خوب می‌خواهد
مدافع دهه 60 و 70 تیم فوتبال استقلال و تیم ملی گفت: استقلال اصلا زیبا بازی نمی‌کند و باید در ساختار بازی‌اش تغییراتی را ایجاد کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

در خصوص عملکرد تیم استقلال در بازی‌های گذشته گفت: در بازی با راه‌آهن دیدیم که ۵-۶ بازیکن جوان در ترکیب تیم حضور داشتند که خوشبختانه استقلال هم نتیجه می‌گیرد و هم جوانگرایی می‌کند. درست است که استقلال بازیکن بزرگی نگرفته ولی تیم در صدر جدول است اما استقلال از لحاظ فوتبالی کمی باید ساختارش را تغییر دهد.

وی در خصوص اینکه این روزها از استقلال به خاطر خوب بازی نکردن انتقاد می‌شود گفت: صد در صد قبول دارم که استقلال خوب بازی نمی‌کند و کار مشکلی در پیش دارد. شاید اگر خسرو حیدری برگردد کمی گره کار باز شود. البته طرفداران هم این روزها در استادیوم حضور دارند و می‌بینند که تیم جوان شده است. من امیدوارم استقلال در جام حذفی بتواند موفق شود.

مدافع دهه ۶۰ و ۷۰ استقلال و تیم ملی در پاسخ به این سوال که آیا این تیم می‌تواند در لیگ برتر مدعی قهرمانی باشد گفت: همین که استقلال تا امروز توانسته صدر جدول را حفظ کند کار بزرگی است. من قبول دارم از اینجا به بعد این تیم اصلا کار راحتی ندارد و دیدید که استقلال در مقابل تیم آخر جدول هم به مشکل خورد. حتی از این به بعد گل‌های کمی در بازی‌ها رد و بدل می‌شود ولی اگر تیم می‌خواهد قهرمان شود باید امتیازات خانگی را کسب کنند تا به نتیجه برسند.

بیانی در خصوص عملکرد خط دفاعی استقلال به فارس گفت: من قبول دارم که امسال باشگاه نتوانست بازیکنان مدنظر کادر فنی را بگیرد ولی این تیم به یک مدافع باهوش در قلب خط دفاع احتیاج داشت. البته دست سرمربی تیم باز است و به نظرم او می‌تواند از چشمی به جای هافبک دفاعی در قلب خط دفاع استفاده کند و در روزهای بزرگ از او در این پست بازی بگیرد.

پیشکسوت تیم استقلال در خصوص رقبای این تیم برای قهرمانی گفت: استقلال شانس اول است ولی ما زمانی که قهرمان آسیا و ایران شدیم نیمکت بسیار قوی داشتیم. تنها نقطه ضعف استقلال در این فصل نیمکت این تیم است که نفرات روی آن با اصلی‌ها فاصله زیادی دارند. هرچند جوانان استقلال می‌توانند در آینده این تیم را بیمه کنند.

بیانی در پایان با انتقاد از کادر فنی و مسئولان باشگاه استقلال در جذب پروپیچ گفت: این بازیکن خارجی از زمانی که آمده خیلی کم بازی کرده و در کل تنها انتقاد من این است که یک بازیکن با کیفیت خوب خارجی باید به تیم اضافه می‌شد اگر قرار است برای این نفرات روی نیمکت هزینه شود بهتر است این هزینه را برای تیم‌های پایه انجام می‌دادند که در آینده به درد تیم می‌خورد.

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.