پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

مسئول بسیج سازندگی آمل بیان کرد;
طرح نهضت خدمت‌رسانی با ۲۶ گروه جهادی در آمل برگزار می شود
احمد علی یگانه مسئول بسیج سازندگی آمل گفت: 26 اردوی جهادی در 2 بخش آقایان و بانوان در طول رزمایش اقتدار عاشورایی در سطح شهرستان آمل برگزار خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

احمد علی یگانه مسئول بسیج سازندگی شهرستان آمل در نشست خبری رزمایش اقتدار عاشورایی در سالن شهدای جنگل سپاه ناحیه آمل گفت: وقتی صحبت از رزمایش به میان می آید همه به بعد نظامی آن توجه می کنند اما در رزمایش اقتدار عاشورایی امسال قرار است در قالب طرح نهضت خدمت‌رسانی، ۴۵۰ گروه جهادی رزمایش محرومیت‌زدایی را در استان مازندران اجرا کنند.

وی ادامه داد: در شهرستان آمل همزمان با رزمایش اقتدار، ۲۶ اردوی جهادی برای خدمت رسانی به اقشار ضعیف و محروم در ۲ منطقه آسیب پذیر امت آباد و رضوان ۳۸ که از قبل شناسایی شدند، انجام خواهند داد.

یگانه افزود: از ۲۶ اردوی جهادی ذکر شده، ۲۰ اردوی جهادی توسط آقایان و ۶ اردوی جهادی توسط بانوان با همکاری اهالی مناطق مختلف صورت خواهد پذیرفت.

وی بیان کرد: منظور از رزمایش بالا بردن سطح خدمت رسانی به مردم است و در شرایط جنگ اقتصادی کنونی ما می خواهیم از پتانسیل های موجود در قالب اردوی های جهادی و کمک به اقشار کم در آمد استفاده کنیم.

مسئول بسیج سازندگی شهرستان آمل تصریح کرد: تا به حال ۵ گروه جهادی آقایان و ۶ گروه جهادی بانوان ماموریت های خود را در بخش های مختلف به پایان رسانده اند و این اردوها ادامه خواهد داشت.

مهندس احمد علی یگانه در پایان گفت: احداث خانه های محروم از مهمترین اقدامات ما در سال ۹۷ می باشد به طوری که تا هفته دفاع مقدس انشالله ۶ خانه محروم افتتاح می شود و طبق سهمیه باید تا پایان سال ۴۷ خانه محروم در سطح شهرستان آمل احداث و افتتاح شود.

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.