پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

جانشین سپاه ناحیه آمل خبر داد;
رزمایش اقتدار عاشورایی بسیج در آمل برگزار می شود
سرگرد حسین علیزاده جانشین سپاه ناحیه آمل گفت: رزمایش اقتدار عاشورایی بسیج، جمعه 23 شهریور ماه 97 با حضور پرشور بسیجیان و مسئولان همزمان با سایر شهرستانهای مازندران در آمل برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سرگرد حسین علیزاده جانشین سپاه ناحیه آمل گفت: رزمایش اقتدار عاشورایی بسیج، جمعه ۲۳ شهریور ماه ۹۷ با حضور پرشور بسیجیان و مسئولان همزمان با سایر شهرستانهای مازندران در آمل برگزار می شود.

وی افزود: تجربه حضور بسیج در دهه های گذشته نشان داد که امروز با توجه به رویکردی که دشمنان ما در عرصه های مختلف دنبال می کنند، باید ایستاد و زانو نزد تا از آن پیچ تاریخی که رهبر معظم انقلاب فرمایش کرده است، عبور کنیم.

علیزاده در ادامه بیان کرد: اقتدار بسیجیان در این رزمایش به دشمنان این نکته را یادآوری می کند که مردم جمهوری اسلامی ایران همچنان روی اصول خود پایبند هستند و به دشمن اجازه دخالت در امور کشور را نمی دهند.

وی تصریح کرد: رزمایش خدمت تحت عنوان رزمایش اقتدار محمد رسول‌الله ۲ توسط گردان‌های بیت‌المقدس و سه حوزه کربلا، خندق و جوادالائمه در سه نقطه شهرستان آغاز خواهد شد.

جانشین سپاه ناحیه آمل تاکید کرد: رزمایش اقتدار عاشورایی با حضور مسئولین استانی و شهرستانی و همینطور حدود ۱۰۰۰ بسیجی در بلوار ولایت شهرستان آمل انجام خواهد شد.

 

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.