پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

اختصاصی مازندرانه/
مازندران قهرمان اولین دوره مسابقات قهرمانی هاپکیدو GHA کشور شد
اولین دوره مسابقات کشوری این سبک با حضور 130 ورزشکار از استان های مختلف به میزبانی آمل و در سالن ورزشی غدیر این شهرستان برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

رییس هاپکیدو G.H.A کشور در حاشیه این مراسم گفت:مسابقات جهانی ۲۰۱۹ در مرداد ماه سال آتی در کشور امارات برگزار خواهد شد و بدین منظور مسابقات بزرگ کشوری جهت انتخاب نفرات برتر برای اعزام در اردیبشت ۹۸ برگزار می شود.

استاد جعفر نوایی در ادامه افزود: هاپکیدو GHA در اولین سال فعالیت کشوری خود در سال ۹۶ موفق شد با مجوز وزارت ورزش در مسابقات جهانی ۲۰۱۷ مکزیک مدال آوری کند و برای حضور در مسابقات ۲۰۱۹ نیز برنامه ریزی خوبی در پیش دارد.

استاد حامد ولی مسئول هاپکیدوG.H.Aاستان مازندران نیز با بیان اینکه مازندران دارای پتانسیل های فراوانی در رشته های ورزشی ازجمله هاپکیدو می باشد و ما در این خصوص تمام همت خود را بسیج کرده ایم تا میزبان شایسته ای برای اولین دوره مسابقات کشوری باشیم.

شایان ذکر است ورزشکاران در بخش های مبارزه،دفاع شخصی،افت طول وسلاح سرد باهم رقابت کردند که در پایان مازندران با کسب۱۸طلا،۱۵نقره،۷برنز برسکوی قهرمانی ایستاد،گلستان با۳طلا،۲نقره،۴برنز وآذربایجان شرقی بایک ۱طلا،۴نقره و۵برنز به ترتیب دوم و سوم شدند

همچنین کاپ اخلاق این رقابت ها به استان خراسان جنوبی تعلق گرفت.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.