پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

اختصاصی مازندرانه/
قاتل بی محاکمه ۲ قربانی در مازندران گرفت
معاون عملیات فرماندهی انتظامی استان مازندران از وقوع غرق شدگی در سواحل دریا در شهرستان های بابلسر و محمودآباد و مرگ 2 نفر در این حوادث خبر داد .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سرهنگ عبدالله حسن زاده با اعلام این خبر، گفت: در ساعت ۱۲ و ۲ دقیقه در پی کسب خبری از مرکز فوریت های پلیسی، مبنی بر وقوع غرق شدگی در سواحل دریای بابلسر، ماموران انتظامی این شهرستان، سریعاً به محل حادثه عزیمت کردند.

وی تصریح کرد: ماموران با حضور در محل حادثه واقع در پارکینگ یک در بررسی های اولیه دریافتند، فردی جوانی ۱۶ ساله که برای شنا به دریا رفته بود به علت عدم آشنایی به فنون شنا غرق و جسد وی کشف شد.

معاون عملیات فرماندهی انتظامی اسنان، اظهار داشت: در همین خصوص در ساعت ۲۲ و ۵۴ دقیقه روز گذشته پیرمردی ۷۵ ساله ساکن تهران در منطقه ساحلی چاکسر شهرستان محمودآباد به علت عدم آشنایی به فنون شنا در دریا غرق و جسد وی با تلاش گروه های امداد و نجات کشف شد.

سرهنگ حسن زاده با اشاره به افزایش حجم مسافر از اقصی نقاط کشور به این استان در هفته های پایانی فصل تابستان به مسافران و شهروندان، توصیه کرد: از شنا در مناطق ممنوعه شنا خودداری و به هشدارهای پلیس و ناجیان غریق توجه کنند.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.