پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران مطرح کرد;
پرونده چمران بسته می شود
حبیب حسین‌زادگان، مدیرکل ورزش و جوانان مازندران در پنجمین جلسه شورای اداری شهرستان آمل گفت: 25 درصد ازمدال های مسابقات آسیایی جاکارتا را ورزشکاران مازندرانی کسب کردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

حبیب حسین‌زادگان، مدیرکل ورزش و جوانان مازندران در پنجمین جلسه شورای اداری شهرستان آمل گفت: ۲۵ درصد ازمدال های مسابقات آسیایی جاکارتا را ورزشکاران مازندرانی کسب کردند.

وی با بیان اینکه ۳۸ درصد کاروان های جاکارتا از استان مازندران بوده اند عنوان کرد: مازندارن یکی از استان های شناخته شده ورزشی است که با وجود جمعیت جوانی که دارد می تواند در قهرمان پروری موثر باشد.

مدیر کل ورزش و جوانان مازندران اظهار کرد: آمل از شهرهای کلیدی در ورزش است که معمولا در چند رشته قابل توجه بوده و ورشکاران این شهر حضورقدرتمندی درمسابقات جهانی و کشوری دارند.

وی با اشاره به توجه و عنایت بیشترمسئولین به تیم داری عنوان کرد: حضور کاله در لیگ برتر و جایگاه مردمی آن  توجه بیشتر مسئولین به تیم داری را نشان می دهد.

حسین زادگان بیان کرد: به پرونده پروژه های نیمه کاره استادیوم ۵ هزار نفره، با تامین بودجه و تخصیص اعتبارامسال شروع به کار خواهیم کرد و پروژه امت آباد نیز با کمک و همدلی افتتاح خواهد شد.

وی افزود: ۷۰۰ پروژه فرهنگی ورزشی در مازندران افتتاح شد که بخشی از آنها در شهرستان آمل بود.

خبر: سمانه قلی پور

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.