پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

واکنش کاربران توییتر به نطق پروانه سلحشوری در مجلس +تصاویر
نطق سالیانه نماینده اصلاح طلب مجلس، روز گذشته هم در میان نمایندگان مجلس شورای اسلامی و هم در میان کاربران فضای مجازی واکنش‌هایی را به دنبال داشت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

پروانه سلحشوری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی روز گذشته نطق سالیانه خود را ایراد کرد؛ نطقی جنجالی و پرحاشیه که بخشی از آن بلافاصله بین کاربران فضای مجازی دست به دست شد و واکنش‌هایی را نیز به همراه داشت.  سلحشوری در صحن علنی مجلس در پایان نطق جنجالی خود پیشنهاداتی را برای بهبود وضع موجود و رفع مشکلات کشور ارائه کرد. این نطق در لحظه، واکنش برخی از  نمایندگان  مجلس را به دنبال داشت.

اظهارات نماینده زن تهران بازتاب های گسترده پیدا کرد پروانه سلحشوری عضو فراکسیون امید مجلس با ارائه تصویری از اقتصاد آشفته داخلی خواهان اتخاذ تصمیمات بزرگ مثل همه پرسی برای گشایش امور شد.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در خصوص سر وسامان گرفتن اوضاع اقتصادی کشور تاکید کرد: نهادهای نظامی به پادگان‌ها برگشته و به وظایف ذاتی خود بپردازند تا اقتصاد و فرهنگ سامان بگیرد.

سلحشوری بیان کرده است که این پیشنهادات راه حل بهبود اوضاع معیشتی مردم و رفع دغدغه های آنهاست، اما ابهامات در رفتار و عمل  او در مجلس شورای اسلامی کاملاً مشهود است. او از دفاع از حقوق مردم دم می‌زند اما حاضر نشده است طرح شفافیت آراء در مجلس را امضا کند؛ خواسته‌ای عمومی که پیشتر با هشتگ #شفافیت_آراء_مجلس در فضای مجازی منتشر شده بود اما نام سلحشور در بین موافقان و امضاکنندگان  طرح مذکور دیده نمی‌شد.

در ادامه برخی از نظرات کاربران در رابطه با نطق سلحشوری در صحن مجلس را می بینید:

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.