پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

رییس شورای اسلامی شهر آمل بیان کرد;
شورای اسلامی شهر همیشه حامی فرهنگ و هنر است
رییس شورای اسلامی شهر آمل در اختتامیه همایش موسیقی طالب آملی گفت : ما ایرانی ها نقطه قوت مان هنر فاخر ایرانی است و در بین فرهنگ و هنر، شعر و ادب فارسی ایرانی نمونه بازر ادب در دنیا است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

رییس شورای اسلامی شهر آمل در اختتامیه همایش موسیقی طالب آملی که با همت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری و انجمن حامیان موسیقی و همکاری شورا، شهرداری و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آمل در سالن کوثر برگزار شد، گفت : همکاران ارجمندم در شورای اسلامی شهر آمل الحق و الانصاف همیشه حامی فرهنگ و هنر بوده و هستند .

محمد محمدی در این آئین که با حضور اعضای شورا، اصحاب فرهنگ و هنر و شهروندان آملی برگزار شد ضمن قدردانی از کلیه عوامل اجرایی این همایش بسیار خوب که با استقبال ویژه همشهریان آملی روبرو شد بیان کرد : از اینکه سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری به همراه انجمن حامیان موسیقی سه شب شاد را برای مردم این شهر خلق کرد سپاسگزاری می کنیم و امیداورم برای سال های آینده این همایش خوب با حمایت شورا و شهردار آمل در یک سالن مجهز با وزن سنگین تر برای این شاعر بلندآوازه شعر و ادب فارسی ادامه داشته باشد .

وی با بیان اینکه هر کاری اگر در جهت شاد کردن مردم آمل انجام شود کار نیکویی است و قطعا مورد حمایت شورا خواهد بود افزود : ما ایرانی ها نقطه قوت مان هنر فاخر ایرانی است و در بین فرهنگ و هنر، شعر و ادب فارسی ایرانی نمونه بازر ادب در دنیاست، از سبک خراسانی و عراقی گرفته تا سبک هندی که سخت ترین سبک شعر است و سه شخصیت بزرگ بیدل، صائب و افتخار شهر آمل، طالب آملی اشعارشان به این سبک بوده و این همایش هم به نام این شخصیت و چهره بزرگ فرهنگی آمل برگزار شده است .

رییس شورای اسلامی شهر آمل خاطرنشان کرد : طالب آملی یکی از بزرگان ادب فارسی در سبک هندی بود که ۲۲ هزار و ۸۰۰ بیت شعر فارسی دارد و قطعا افتخار شهر آمل می باشد .

محمدی با اشاره به اینکه شورای اسلامی شهر آمل با همت همکاران بسیار خوبم فرهنگی و هنری ترین شورای شهر استان می باشد تصریح کرد : ما در شورای اسلامی شهر آمل بیشترین مصوبات فرهنگی و هنری در استان مازندران را داشتیم و کلیه مصوبات عرصه فرهنگ و هنر در شورای شهر آمل مورد تائید هر ۹ عضو شورا بوده است.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.