پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

تهیه کننده مستند خانه ما ؛ مردم خود واقعی شان را نشان می دهند اما مسئولین خیر/ امیدوارم روزی برسد اجازه دهند سراغ مسئولین و مجلس برویم
حسین افشار تهیه کننده گفت: امیدوارم که روزی برسد اجازه دهند به سراغ مسئولین و همچنین مجلس برویم، این امر بسیار سختی است چون آنها خودشان را راحت در اختیار چنین دوربینی قرار نمی دهند، مردم خود واقعی شان را نشان می دهند اما مسئولین خیر.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

حسین افشار تهیه کننده مستند خانه ما که از شبکه نسیم پخش می شود درباره میزان مبلغی که در اختیار خانواده های شرکت کننده در این مستند مسابقه قرار می دهند گفت: طبیعتا در فصل بعدی هزینه ها افزایش پیدا می کند، در مستند خانه ما نمی خواهیم بگوییم که درآمد باید چقدر باشد، ما می خواهیم بگوییم با چه میزان پول می توان چگونه بهتر زندگی کرد.

 

وی افزود: ما در سال ۹۴ با مبلغ ۵۰۰ هزار تومان شروع کردیم و الان به ۱ میلیون تومان رسیده است، طبیعتا در فصل بعدی این مبلغ افزایش پیدا می کند؛ ما نمی خواهیم تبلیغ کنیم که باید درآمد کم باشد، درآمد زیاد باشد اما هزینه های خانواده پایین باشد و بیشترین لذت را از زندگی ببرند.

تهیه کننده مستند خانه ما خاطرنشان کرد: خانواده ها در ابتدا جلوی دوربین خیلی خودشان نیستند و به آرامی در طول مسیر و دوستی و رفاقت با دوربین آشنا می شوند و معمولا خودشان می شوند، در قسمت های دوم و سوم به بعد دیگر دوربین را فراموش می کنند و آن را احساس نمی کنند.

حسین افشار در پایان گفت: امیدوارم که روزی برسد اجازه دهند به سراغ مسئولین و همچنین مجلس برویم، این امر بسیار سختی است چون آنها خودشان را راحت در اختیار چنین دوربینی قرار نمی دهند، مردم خود واقعی شان را نشان می دهند اما مسئولین خیر.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.