پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

اختصاصی مازندرانه/
توزیع بیش از ۵۳۸ تن مرغ و گوشت قرمز تنظیم بازار در مازندران
مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی مازندران گفت: تا پنجم شهریور ماه امسال، بیش از 519 تن مرغ و 18.5 تن گوشت قرمز منجمد تنظیم بازاری بین عاملین فروش در سطح شهرستانهای استان توزیع شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سلیمان حاتم نژاد در باره توزیع اقلام اساسی مشمول تنظیم بازار مرغ و گوشت قرمز منجمد گفت: به منظور تامین کالاهای اساسی در شبکه مصرف و تنظیم بازار با هدف ایجاد ثبات نسبی در قیمت کالاها و جلوگیری از نوسانات کاذب و بی رویه و لزوم ایجاد تعادل در عرضه و تقاضای مواد پروتئینی در بازار مصرف، از سوی مدیریت توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی مازندران و با همکاری و هماهنگی اداره کل پشتیبانی امور دام استان مازندران، تاکنون(تا پنجم شهریور ماه امسال) بیش از ۵۳۸ تن مرغ و گوشت قرمز منجمد بین عاملین فروش در سطح شهرستانهای استان مازندران توزیع شد.

مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی مازندران ادامه داد: از این مقدار، ۵۱۹ تن و ۶۶۵ کیلو گرم مرغ و ۱۸ تن و ۴۹۲ کیلو گرم گوشت قرمز بوده است.

حاتم نژاد تصریح کرد: قیمت مرغ برای عاملین فروش در درب سردخانه، ۶۳۲۰ تومان و بین شهروندان ۶۷۵۰ تومان و قیمت گوشت قرمز سردست و ران درب سردخانه بترتیب ۲۷ و ۲۸ هزار تومان و بین مردم ۲۸۳۰۰ و ۲۹۳۰۰ تومان تعیین شد.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.