پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

شهردار بابلسر خبر داد;
زباله های بابلسر تبدیل به ریزدانه های صنعتی می شود
شهردار بابلسر گفت: رویکرد ما بیشتر در حوزه مسائل زیست محیطی بوده و در بحث فضای سبز، زباله و مسائل مرتبط با امورات اجتماعی بیشتر فعال خواهیم بود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سید مرتضی شفیعی در مراسم انعقاد قرارداد شهرداری و شورای اسلامی شهر بابلسر با شرکت دانش بنیان برای تبدیل زباله‌های شهر بابلسر به ریزدانه‌های صنعتی اظهار داشت: اقدامات خوبی در یکسال اخیر با همت اعضای شورای اسلامی، شهرداری و شهروندان بابلسر در سطح شهر صورت گرفته و این خدمات در سالجاری و در دوره پنجم شورا ادامه خواهد داشت.

شفیعی افزود: رویکرد ما بیشتر در حوزه مسائل زیست محیطی بوده و در بحث فضای سبز، زباله و مسائل مرتبط با امورات اجتماعی بیشتر فعال خواهیم بود.

شهردار بابلسر با اشاره به انعقاد قرارداد تبدیل زباله به مواد ریزدانه قابل استفاده در صنعت، گفت: این قرارداد در طول شش ماه به بهره برداری خواهد رسید.

وی افزود: پروژه تفکیک زباله از مبدا از دهم شهریور ماه امسال در بابلسر اجرایی می‌شود و در این رابطه کانکس‌هایی در مناطق مختلف شهر نصب و مخازن لازم برای اجرای این پروژه به منازل و ادارات سطح شهر تحویل داده می‌شود.

شهردار بابلسر با اجرای طرح تفکیک زباله از مبدا زباله‌های خشک در منازل و مکان تولید تفکیک می‌شود، خاطرنشان کرد: این پروژه گام بزرگ در جهت کاهش حجم زباله‌های دفنی در سطح شهر بابلسر است.

خبرنگار مازندرانه در بابلسر : اسماعیل فلاح

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.