پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

شهردار بابل در گفتگو با مازندرانه مطرح کرد;
دوباره خاطرات بابلرود و حاشیه بابل‌رود را زنده خواهیم کرد
محسن کبود فیروزجانی شهردار بابل در حاشيه بازدید از لایروبی بابل‌رود در منطقه شهرک چمران خاطرنشان کرد: پروژه های در دست اجرای بابل‌رود پروژه ساماندهی، لایروبي، زیباسازی و ایجاد فرصت سرمایه‌گذاری است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

محسن کبود فیروزجانی شهردار بابل در حاشیه بازدید از لایروبی بابل‌رود در منطقه شهرک چمران خاطرنشان کرد: پروژه های در دست اجرای بابل‌رود پروژه ساماندهی، لایروبی، زیباسازی و ایجاد فرصت سرمایه‌گذاری است.

وی با بیان اینکه ۱۷۰ هزار متر مکعب خاک بابل‌رود ساماندهی شده است اظهار کرد:هم‌اکنون در حال آماده سازی طرح برای ایجاد فضای گردشگری در حاشیه بابل‌رود هستیم.

شهردار بابل در ادامه بیان کرد:ما سعی کردیم خاطرات بابل‌رود و حاشیه بابل‌رود را بار دیگر زنده کنیم، شایسته نیست که آن اسمی که بابل‌رود را داشت به فراموشی بسپاریم.

وی با بیان اینکه حدود ۶ کیلومتر از مسیر بابل‌رود را در دست ساماندهی داریم، عنوان کرد: اگر بخواهیم وارد ایجاد فضای گردشگری شویم از لحاظ ریالی مبلغ بالایی خواهد شد، که نیاز به حمایت های استاندار، نمایندگان مجلس و مسئولین هستیم

کبودی از برنامه های گردشگری در این منطقه خاطرنشان کرد:جاده سلامت، منطقه گردشگری، پارک، فضای استفاده از بازی‌های آبی است که مشاور به طور کامل و به طور علمی و تخصصی در حال طراحی می باشد.

وی در خصوص تعمیر، مرمت و بازسازی پل محمد حسن خان گفت؛:این پروژه با اعتباری بالغ بر ششصد میلیون تومان با همکاری شهرداری ، اداره میراث فرهنگی و اداره و راه و شهرسازی در حال اجراست و بدلیل آنکه این کار یک کار تخصصی است اجرای صفر تا صد آن بعهده اداره میراث فرهنگی می باشد.

خبر و تنظیم: سمانه قلی پور

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.