پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

ابعاد جدید دریافتی مدیر نجومی بگیر/ دریافت همزمان ۶۶ میلیون اضافه کاری و ۱۸۹ میلیون حق ماموریت/ آیا “محسنی بندپی” با مدیر نجومی بگیر برخورد می کند؟+ سند
گویا قرار نیست با مدیران نجومی بگیر برخورد شود و این مدیران نجومی بگیر در این شرایط اقتصادی و اوج بحران اقتصادی نیز فقط به فکر جیب خود هستند، اخیراً چک واریزی یک مدیر نجومی بگیر پتروشیمی منتشر شده که متاسفانه مسئولان وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی وی را بعد از برکناری به مدیرعاملی شرکت پتروشیمی پ – پ منصوب کرده‌اند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

گویا قرار نیست با مدیران نجومی بگیر برخورد شود و این مدیران نجومی بگیر در این شرایط اقتصادی و اوج بحران اقتصادی نیز فقط به فکر جیب خود هستند.

اخیراً چک واریزی یک مدیر نجومی بگیر پتروشیمی منتشر شده که متاسفانه مسئولان وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی وی را بعد از برکناری به مدیرعاملی شرکت پتروشیمی پ – پ منصوب کردهاند.

آقای ب- ب که خرداد ماه امسال از مدیر عاملی پتروشیمی ف از زیرمجموعه های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی کنار گذاشته شد،  ۱۵ روز بعد مدیرعامل شرکت پتروشیمی پ.پ دیگر شرکت زیر مجموعه وزارت کار شد. انتصابی که گفته می‌شود با اعمال نفوذ برخی افراد خاص همراه بوده و اکنون پای پرونده آن به کمیسیون اقتصادی مجلس نیز باز شده است.

محمد رضا پور ابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس؛ در واکنش به انتشار حقوق نجومی این مدیر پتروشیمی گفت: این موضوع و همچنین نحوه انتصاب مجدد وی در شرکت دیگری بعد از افشای فیش حقوق نجومی‌اش در کمیسیون اقتصادی مجلس بررسی و نتیجه را به مردم اعلام می کنیم.

نکته جالب اینجاست که مسئولان به جای پاسخگویی و عذر خواهی از اقدامات خود، با ارسال جوابیه ای خبر رسانه ها را کذب خوانده اند، بر همین اساس  دانا ابعاد جدیدی از حقوق نجومی این فرد را برای اولین بار منتشر می کند.

۶۶ میلیون ریال اضافه کاری: در بند یک صورتحساب حقوق این مدیر نجومی بگیر وی برای خودش ۱۲۰ ساعت اضافه کار در اسفند ماه رد کرده است، میزان ساعات کارکرد یک شخص در این شرکت ماهانه ۱۶۰ ساعت است، احتساب ۱۲۰ ساعت اضافه کار به معنی این است که این شخص هر روز تا پاسی از شب سرکار بوده است!

در این فیش حقوقی بندی بابت “تفاوت اضافه کاری ” نه ” اضافه کاری ” از تاریخ ۸/۸/۹۵ لحاظ شده است. روز معارفه وی ۱۵/۸/۹۵ بوده است و معلوم نیست چرا از تاریخ ۸ آبان ماه و زمان حکم وی برای ایشان تفاوت اضافه کاری حساب شده است،  قید بند تفاوت اضافه کاری نامعلوم است. میزان این رقم ۸۹۷/۱۰۰/۸۸ ریال است.

۱۸۹ میلیون ریال حق ماموریت: در فیش حقوقی اسفند ماه نامبرده حق ماموریت وی ۹۵۷/۸۸۷/۱۸۹ریال است، گویا این شخص در اسفند ماه یا در مرخصی بوده یا کارکرد عادی و یا اضافه کاری.

آیا محسنی بندپی به دستورات رهبری عمل می کند؟

پیشتر رهبر انقلاب در مورد برخورد با عاملان دریافت حقوق‌های نجومی، خواستار سه نوع برخورد عزل و برکناری، برگرداندن آنچه از بیت‌المال به صورت نامشروع خارج شده است و مجازات شده و فرموده بودند: این حقوق‌ها و برداشت‌های غیرمنصفانه و ظالمانه از بیت‌المال است اینها برداشت‌ها نامشروع است، این برداشت‌ها گناه است، این برداشت‌ها خیانت به آرمان های انقلاب اسلامی است. دریافتهای نامشروع باید برگردانده بشود، و اگر کسانی بی‌قانونی کرده‌اند مجازات بشوند، و اگر سوءاستفاده از قانون هم شده است بایستی این‌ها را از این کار‌ها برکنار بکنند؛ این‌ها کسانی نیستند که لیاقت این را داشته باشند که در این مراکز قرار بگیرند.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.