پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

پورابراهیمی تشریح کرد; آخرین جزئیات تحقیق و تفحص از وزارت کار و زیر مجموعه هایش/ بررسی پست جدید مدیر نجومی بگیر در زیر مجموعه وزارت کار توسط مجلس
رئیس کمسیون اقتصادی مجلس گفت: تحقیق و تفحض از چهار زیر مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به زودی آغاز می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

محمدرضا پور ابراهیمی رئیس کمسیون اقتصادی مجلس با اعلام این خبر که تحقیق و تفحض از چهار زیر مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به زودی آغاز می شود، گفت: تحقیق و تفحص از صندوق بازنشستگی کشوری نهایی شده، همچنین محورهای تحقیق و تفحص از سازمان تامین اجتماعی هم نهایی شده است.

وی افزود: تحقیق و تفحص از صندوق بازنشستگی کشوری در حال حاضر در کمسیون اقتصادی است که اطلاعات آن ناقص است، همچنین قرار بود در مورد تحقیق و تفحص از صندوق بازنشستگی در کمسیون رای گیری شود که چون در اواخر جلسه کمسیون از حد نصاب خارج شد رای گیری انجام نشد و احتمالا در هفته آینده انجام می شود.

این نماینده مجلس افزود: گزارش ها در مورد سازمان تامین اجتماعی هم آماده است و متن تحقیق و تفحص آن باید نوشته شود ، آن هم بر اساس زمانبدی به زودی در کمسیون اقتصادی مطرح و بعد از تصویب کارهای آن انجام می شود، به عقیده من تحقیق و تفحص از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی یک ماه دیگر آغاز می شود.

وی گفت: تحقیق و تفحص از صندوق بازنشستگی فولاد و بیمه عشایر و روستایان نیز در دستور کار هستند، الان اولویت ما برای تحقیق و تفحص سازمان بازنشستگی کشوری و سازمان تامین اجتماعی است.

پور ابراهیمی در واکنش به انتشار حقوق نجومی یکی از مدیران پتروشیمی زیر مجموعه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی گفت: این موضوع و همچنین نحوه انتصاب مجدد وی در شرکت دیگری بعد از افشای فیش حقوق نجومی اش در پستی جدید در کمسیون اقتصادی مجلس بررسی و نتیجه را به مردم اعلام می کنیم.

چندی پیش از دانا در خبری با عنوان “پست جدید مدیر نجومی بگیر در زیر مجموعه وزارت کار/ آیا سرپرست جدید با متخلفان برخورد می کند؟” از از بازگشت مدیران نجومی بگیر به پست های دولتی خبر داده بود.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.