پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

در ساری برگزار شد;
قهرمانی تیم کشتی یگان های ویژه در مسابقات سراسری ناجا
تيم کشتی یگان های ویژه ناجا با پیروزی در مسابقات کشتی فرنگی و آزاد کارکنان ناجا انتخابی پلیس های جهان در ساری، عنوان قهرمانی این رقابت ها را از آن خود کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

مسابقات سراسری کشتی آزاد و فرنگی کارکنان انتظامی انتخابی پلیس های جهان با حضور بیش از ۳۰۰ نفر از شرکت کنندگان به میزبانی فرماندهی یگان های ویژه ناجا در استان مازندران سالن بین المللی جهان پهلوان سید رسول حسینی شهرستان ساری برگزار شد.

در فینال این دوره از مسابقات که با حضور سرهنگ حسن مفخمی شهرستانی جانشین فرمانده انتظامی استان مازندران، سرهنگ علیرضا باقری معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مازندران، سرهنگ رمضان یحیایی فرمانده یگان ویژه استان و مسئولان فرماندهی انتظامی استان ها و معاونت ها و پلیس های تخصصی همراه بود، تیم فرماندهی یگان های ویژه ناجا توانستند با کسب ۸۹ امتیاز در این دوره از مسابقات مقام اول و فرماندهی مرزبانی با کسب ۶۸ امتیاز مقام دوم و دانشگاه علوم انتظامی با کسب ۵۱ امتیاز مقام سوم را بدست آورند.

در رشته فرنگی تیم فرماندهی یگان های ویژه ناجا با کسب ۷۶ امتیاز مقام اول، فرماندهی انتظامی استان اردبیل با کسب ۴۹ امتیاز مقام دوم و فرماندهی انتظامی تهران بزرگ با کسب ۴۸ امتیاز مقام سوم این دوره از مسابقات را کسب کردند.

در پایان این مسابقات به نفرات برتر و تیم های منتخب با اهدا مدال، لوح سپاس و هدیه قدردانی شد.

مسابقات کشتی قهرمانی ناجا به مدت ۲ روز در تاریخ های ۲۷ و ۲۸ مردادماه در سالن سید رسول حسینی شهرستان ساری برگزار شد.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.