پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

رئیس فدراسیون تنیس روی میز در گفتگو با مازندرانه گفت;
سطح مسابقات تنیس روی میز آسیا هم سطح المپیک است
رئیس فدراسیون تنیس روی میز ایران در مصاحبه اختصاصی با مازندرانه بیان کرد: یکی از دلایل اصلی و مهم برپایی اردو در شهرستان بابل شباهت آب و هوایی و شرایط جوی این شهر با جاکارتا است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

مهرداد علیقارداشی رئیس فدراسیون تنیس روی میز ایران در محل برپایی آخرین اردوی آماده سازی تیم ملی تنیس روی میز که در شهرستان بابل برگزار شد حضور داشت و در مصاحبه اختصاصی با مازندرانه گفت : یکی از دلایل اصلی و مهم برپایی اردو در شهرستان بابل شباهت آب و هوایی و شرایط جوی این شهر با جاکارتا است که با هماهنگی انجام شده با کادرفنی آخرین اردوی اتصال به اعزام را در بابل برپا کردیم.
علیقارداشی در مورد وضعیت تیم ملی گفت : خداراشکر طبق اظهارات کادرفنی تیم ملی وضعیت آمادگی بازیکنان مطلوب است و همانطور که در جریان هستید سطح مسابقات تنیس روی میز در آسیا هم سطح مسابقات المپیک است زیرا بعد از المپیک ۲۰۰۰ سیدنی , پینگ پنگ بازان آسیایی سهم بسیار زیادی در کسب مدال های المپیک داشتند .
رئیس فدراسیون تنیس روی میز خاطرنشان کرد : امیدوار هستیم در بازی های آسیایی جاکارتا نتایج خوب و درخشانی را کسب کنیم ولی کسب مدال در مسابقات آسیایی تنیس روی میز بسیار دشوار است و این موضوع بدین معنا نیست که این امر میسر نشود.

وی ادامه داد: در حالی که تیم ملی جوانان ما بعد از حدود ۶۰ سال موفق شدند به مدال خوشرنگ و پراهمیت برنز دست پیدا کنند که نتیجه ای بسیار درخشان و ارزنده می باشد امیدواریم در تیم بزرگسالان هم این اتفاق رخ دهد و با دست پر از جاکارتا برگردیم .

مصاحبه : علی حسینی

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.