پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

صبح امروز اتفاق افتاد؛
سوتی بخشدار امامزاده عبدالله آمل در مراسم تجلیل از خبرنگاران
بخشدار امامزاده عبدالله در اقدامی جالب برای تجلیل روز خبرنگار حتی زحمت دیدن لیست سایت های با مجوز شهرستان را هم به خود نداد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

صبح امروز بخشدار امامزاده عبدالله در مراسم تجلیل روز خبرنگار، منتخبان جشنواره مطبوعات را از قلم انداخت.

بخشدار امامزاده عبدالله در اقدامی جالب برای تجلیل روز خبرنگار حتی زحمت دیدن لیست سایت های با مجوز شهرستان را هم به خود نداد، این مراسم که بدون حضور تنها سایت آملی منتخب جشنواره مطبوعات اتفاق افتاد، جای درنگ باقی خواهد گذاشت که جایگاه رسانه از نگاه مسئولین به کجا رسیده است.

سایت مازندرانه، با وجود سن و سال کم خود تنها سایت شهرستان آمل بوده که سه سال متوالی در جشنواره مطبوعات حائز  رتبه شده است و امسال نیز مثل گذشته ترک عادت نکرد.

در هفتمین جشنواره مطبوعات، خبرگزاری ها و رسانه های مجازی مازندران که ۲۰ مرداد امسال در شهرستان نور برگزار شد، ۴ خبرنگار از شهرستان آمل توانستند حائز رتبه شوند که ۳ رتبه از سایت مازندرانه و ۱ رتبه از خبرگزاری میزان بود.

مازندرانه با کسب این ۳ رتبه توانست امسال به عنوان سومین رسانه استان مازندران در اختتامیه هفتمین جشنواره مطبوعات، خبرگزاری ها و رسانه های مجازی معرفی شود ولی عدم دعوت بخشداری امامزاده عبدالله(ع) از خبرنگاران مجموعه مازندرانه سوال های زیادی را در ذهن به وجود می آورد.

این مراسمات نمایشی جز اینکه برای محاق راندن حداقل های حیات این حرفه رقم بزند، چیز دیگری در پی نخواهد بود.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.