پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

ستاره بابلی پینگ پنگ کشور مطرح کرد:
برای جاکارتا آماده ام
ستاره بابلی پینگ پنگ کشور و جهان گفت: آسیا حریفان پرقدرتی در تنیس روی میز دارد که عناوین اول تا سوم جهان هستند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

تیم ملی تنیس روی میز جهت حضور در مسابقات آسیایی جاکارتا از ۲۲ مرداد اردوی آماده سازی خود را در شهرستان بابل برپا کرده است و این اردو تا ۲۸ مرداد در این شهر ادامه خواهد داشت.

نوشاد عالمیان، ستاره بابلی پینگ پنگ کشور و جهان در مصاحبه اختصاصی با سایت مازندرانه در خصوص این اردو گفت : اردوی آماده سازی بابل، آخرین اردوی آماده سازی قبل از اعزام به مسابقات آسیایی جاکارتا خواهد بود که اردوی بسیار خوبی را سپری کردیم و به همراه تمامی بازیکنان با انگیزه  زیرنظر لطف الله نسبی تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم .

عالمیان در ادامه افزود : قبل از اردوی بابل در کشور مجارستان اردویی برپا کردیم که در این اردو شرایط خوبی را پشت سر گذاشتیم و به مرز آمادگی بالایی دست پیدا کردیم و با توکل بر خدا تلاش میکنیم نتایج خوبی را در بازی های آسیایی بدست بیاوریم .

وی همچنین در پایان خاطرنشان کرد: از حریفانم در مسابقات آسیایی تقریبا شناخت دارم و با بیشتر این بازیکنان به مسابقه پرداختم،  بازیکنان بسیار قدرتمندی هستند که عناوین اول تا سوم جهان را در اختیار دارند و این نشان دهنده ی سطح بالای مسابقات است که کار را سخت تر می کند، البته امیدواریم با نتایج خوب دل هموطنان خودمان را شاد کنیم.

مصاحبه :علی حسینی

منبع : نوشادعالمیان،پینگ پنگ،مازندرانه،علی حسینی

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.