پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

حجت الاسلام و المسلمین مهدی تقی زاده مطرح کرد;
بخش دابو و دشت سر از مواهب الهی برخوردار است
امام جمعه دابو و دشت سر بیان کرد: یکی از عوامل موفقیت یک مدیر بلندگو داشتن است و خبرنگاران بلندگوی مدیران هستند، ما نیز از خبرنگاران حمایت میکنیم تا ارزش رسالت این قشر را حفظ کنیم .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

حجت الاسلام و المسلمین مهدی تقی زاده امام جمعه دابو و دشت سر بیان کرد: یکی از عوامل موفقیت یک مدیر بلندگو داشتن است و خبرنگاران بلندگوی مدیران هستند، ما نیز از خبرنگاران حمایت میکنیم تا ارزش رسالت این قشر را حفظ کنیم .

وی در خصوص حمایت از خبرنگاران گفت: در رسانه، فضای مناسبی وجود دارد تا در راه خدمت به مردم استفاده کنیم; قلم و علم یک خبرنگار می تواند انقلابی بزرگ در تمام زمینه ها ایجاد کند، از این رو خبرنگاران باید حمایت شوند .

تقی زاده  با بیان اینکه از سال ۹۲تاکنون اولین امام جمعه شهر دابودشت هستم، اظهار کرد: شهر دابو و دشت سر حدود ۱۲۵روستا با جمعیتی بالغ بر ۹۰هزار نفر دارد .

وی از عمده مشکلات این بخش بیان کرد: هجرت از روستا به شهر و ساخت و ساز های غیر مجاز از مشکلات اساسی این بخش است که باید حل شود.

حجت الاسلام و المسلمین تقی زاده ادامه داد: شغل اکثر مردم این بخش کشاورزی است و ما برای کشاورزان کاری انجام ندادیم که بخواهیم انتظاری از آنها داشته باشیم، ولی در سفر اخیر وزیر کشاورزی به آمل قول های مناسبی در جهت رفع مشکلات کشاورزان داده شد.

وی گفت:  باید از ورود بی رویه برنج  جلوگیری شود و برنج طارم با حمایت مسئولان به کشورهای دیگر صادر شود تا این محصول به دیگر کشورها شناسانده شود.

تقی زاده اظهار کرد: مشکلات زیادی در زمینه گاز، راههای مواصلاتی، نوسانات برقی در بخش دابو و دشت سر داشتیم که با حمایت های خوب مسئولان بخش زیادی از این مشکلات برطرف شد.

حجت الاسلام و المسلمین مهدی تقی زاده در پایان با اشاره به فرمایشات حضرت علامه در خصوص بخش دابو و دشت سر  گفت: بخش دابو و دشت سر از مواهب الهی برخوردار است چرا که هم آب و خاک مناسب دارد و هم از مردمانی عالم و فاضل بهره می برد.

خبر و تنظیم: سحر صالحی زرخونی

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.