پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

امام جمعه بابلسر بیان کرد;
قلم خبرنگاران در برخی مواقع از صدای امامان جمعه رساتر و تاثیرگذار تر است
به مناسبت 17 مرداد و هفته گرامی داشت خبرنگار نشست صمیمی اصحاب رسانه شهرستان بابلسر با حجت الاسلام قلی پور امام جمعه این شهرستان برگزار شد .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

به مناسبت ۱۷ مرداد و هفته گرامی داشت خبرنگار نشست صمیمی اصحاب رسانه شهرستان بابلسر با حجت الاسلام قلی پور امام جمعه این شهرستان برگزار شد .

مام جمعه بابلسر در این نشست صمیمی ضمن شنیدن درد و دلهای خبرنگاران و فعالان این عرصه گفت : همچنان که خبرنگاران طلایه داران جبهه ی آگاهی و چشم بینای مردم و مسئولین هستند باید روحیه مطالبه گری داشته باشند چه بسا که رسالت ما و شما در واقع یک جور است و در کنار همدیگر هستیم ولی بعضی مواقع قلم شما خبرنگاران از صدای امامان جمعه رساتر و تاثیر گذار تر است وشما باید در ارائه اخبار انصاف را هم در نظر بگیرید ، رسانه ها پل ارتباطی مردم و مسئولین هستند که عاشقانه و دلسوزانه دغدغه ها و مسائل پیش پای نظام و انقلاب و مطالبات مردم رابیان می کنند و در صدد حل و فصل مسائل و مشکلات هستند و مدیران و مسئولان هم باید از نقد سازنده خبر نگاران جبهه نگیرند و به گرمی استقبال کنند .

حجت الاسلام قلی پور در بخشی دیگر از سخنان خود افزود : شما خبرنگاران در این هفته از سوی مسئولین مورد توجه ویژه قرار می گیرید و قول هایی از سوی آنها می شنوید ، ولی متاسفانه اندک زمانی بعد به فراموشی سپرده می شود .

امام جمعه بابلسر در رابطه بحث گاز و تفاوت اقلیم در منطقه اشاره و بیان داشت : ضرورت تعییر اقلیم بندی شهرستان بابلسر در بحث گاز باید جدی گرفته شود ، شرکت گاز در اقلیم بندی اعلام شده این شهرستان را جزء اقلیم ۴ معرفی کرده و این در حالی است که شهرهای همجوار که در چند کیلومتری ما قراد دارند در اقلیم ۳ قرار گرفتند ! . قرار دادن شهرستان بابلسر در اقلیم ۴ یک ظلم آشکار است . این مسله را بارها از طریق تریبون نماز جمعه اعلام کردیم و مسئولان قولهای در این خصوص دادند اما متاسفانه هیچ اقدامی برای این کار صورت نگرفت .

ایشان افزود : باید مسئولان پاسخ قانع کننده دهند که محاسبه آنها بر چه اساسی صورت گرفته که شهرستان بابلسر را اقلیم ۴ در بحث گاز و اقلیم ۳ در بحث برق معرفی کردند ، اگر در مصرف گاز قرار است در اقلیم ۴ باشیم پس باید در برق هم اقلیم ۴ معرفی شویم ، این را چگونه مسئولین امر توجیه خواهند کرد به نظر می رسد ظلمی به مردم بابلسر صورت گرفته و مسئولین به این موضوع احساس تکلیف کنند .

خطیب جمعه بابلسرهمچنین در خصوص اعلام منطقه آزاد برخی از شهرستان های استان مازندران و قرار نگرفتن شهرستان بابلسر در این لیست از مردم بابلسرخواست این سوال را از نماینده خود در مجلس شورای اسلامی بپرسند که حق بابلسر چه شد و قرار است چه اتفاقی بیافتد و این منطقه ویژه آزاد چه امتیازی خواهد داشت که امروز شهر بابلسر از آن بی بهره ماند .

در پایان این نشست به پاس زحمات و تلاشهای خبرنگاران شهرستان بابلسر از سوی امام جمعه لوح سپاس و هدایائی به خبرنگاران اهدا شد .

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.