پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

خبر شمال باز هم درخشید ;
مهدی روحی رکورد جوایز جشنواره مطبوعات را شکست
روزنامه خبرشمال به مدیر مسئولی مهدی روحی با کسب 9 رتبه در بخش‌های مختلف هفتمین جشنواره مطبوعات و خبرگزاری‌های مازندران، چشم‌ها را خیره کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

روزنامه خبرشمال به مدیر مسئولی مهدی روحی با کسب ۹ رتبه در بخش‌های مختلف هفتمین جشنواره مطبوعات و خبرگزاری‌های مازندران، چشم‌ها را خیره کرد.
۲۰ مرداد ۱۳۹۷ مراسم هفتمین جشنواره خبرنگاران مازندران با حضور مسئولان مختلف کشوری و استانی از جمله معاون مطبوعاتی وزارتخانه فرهنگ و ارشاد اسلامی، استاندار مازندران، نمایندگان مردم بهشهر و نور و محمودآباد در مجلس، فرماندار نور و اهالی رسانه استان در شهرستان نور (رستم‌رود) برگزار شد.
در جشنواره امسال مطبوعات و رسانه‌های مازندران، روزنامه خبرشمال موفق شد با به دست آوردن ۹ جایزه به‌عنوان برترین رسانه استان در جشنواره امسال معرفی شود.
«آوا امیرفضلی» در بخش صفحه‌آرایی و در بخش تیتر، رتبه اول، «هومن حکیمی» در بخش یادداشت، رتبه اول، «حسن خلیل خلیلی» در بخش سرمقاله، رتبه اول، «مهدی روحی» در بخش سرمقاله، رتبه دوم، «مائده مطهری‌زاده» در بخش تیتر، رتبه سوم و در بخش مصاحبه نیز رتبه سوم، «محمدباقر محسنی» در بخش مصاحبه، رتبه دوم و «رضا شریعتی» در بخش گزارش، رتبه سوم را کسب کردند. همچنین از استاد «علی‌سینا رویگریان»؛ مشاور ارشد روزنامه خبرشمال به‌عنوان پیشکسوت و فعال رسانه‌ای به پاس ده‌ها سال‌ فعالیت موثر حرفه‌ای، تقدیر شد.
جشنواره مطبوعات استان که امسال به ایستگاه هفتم رسید، یکی از ملاک‌های سنجش و ارزیابی عیار و کیفیت رسانه‌های مکتوب و مجازی مازندران است و در طول این چندسال نیز ثابت کرده است در فرآیند داوری حداکثر تلاش را می‌کند تا بدون جانبداری و تنها براساس شاخص‌های متعارف برگزیدگان را اعلام نماید، هرچند همچنان برای رسیدن به نقطه مطلوب، راه درازی باقی‌ست.
در این مراسم، محمد سلطانی‌فر؛ معاون مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزارت ارفرهنگ و ارشاد اسلامی، با ابراز خرسندی از حضور در این مراسم، ضمن تبریک روز خبرنگار و با اشاره به اهمیت حرفه خبرنگاری و روزنامه‌نگاری ضمن اعلام اخباری مبنی بر برنامه‌های وزارتخانه جهت تسهیل امور حرفه‌ای خبرنگارانف تاکید ویژه‌ای بر تولید محتوای درست و به‌هنگام و اثرگذار داشت.
گفتنی‌ست بیش از ۷۰۰ اثر از رسانه‌های مکتوب و مجازی به دبیرخانه هفتمین جشنواره مطبوعات و خبرگزاری‌های مازندران ارسال شده بود که خبرشمال برای سومین سال پیاپی عنوان رسانه برتر مازندران را به خود اختصاص داد.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.