پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

استاندار مازندران در مراسم بدرقه کاروان مازندرانی اعزامی به جاکارتا؛
پرچم پرتلالوء ایران را در آوردگاه مسابقات آسیایی به اهتزاز درآورید
مهندس اسلامی در این مراسم خاطرنشان کرد: با هوشمندیِ حداکثری و با آمادگی کامل شایستگی های خود را به نمایش بگذارید و بدانید چشم مردم عزیز ایران و مازندرانی های غیرتمند و متعصب به افتخار آفرینی شماست. ‎

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

استاندار مازندران، گفت: با هوشمندیِ حداکثری و با آمادگی کامل شایستگی های خود را به نمایش بگذارید و بدانید چشم مردم عزیز ایران و مازندرانی های غیرتمند و متعصب به افتخار آفرینی شماست.

به گزارش روابط عمومی استانداری، محمد اسلامی در مراسم بدرقه کاروان مازندرانی اعزامی به مسابقات آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا در هتل المپیک تهران؛ با اشاره به این که پرچم ایران اسلامی، مقدس ترین پرچم کره خاکی است، یادآور شد: بدون این که تحت تاثیر فضای مسابقات قرار بگیرید، شایستگی های خود را به نمایش بگذارید و افتخارآفرینی کنید و پرچم پرتلالوء ایران را در آوردگاه مسابقات آسیایی به اهتزاز درآورید که اجر اخروی را نیز برای شما به همراه خواهد داشت.

استاندار با بیان این که از شما ورزشکاران که به عنوان یک حقیقت، استعداد خود را رشد دادید و خودتان را باور کردید، حمایت می کنیم، افزود: مردم مازندران برای سربلندی شما دعا می کنند و شما، چشم امید مازنی ها هستید و نباید لحظه ای غافل شوید.

اسلامی حضور ۳۴ ورزشکار شایسته مازندرانی در ۱۶ رشته ورزشی در مسابقات ورزشی آسیایی در جاکارتا اندونزی را ستود و گفت : با آمادگی کامل و با توکل به خداوند متعال و با روحیه قوی در رقابتها حاضر شوید

مقام عالی دولت در استان، با اشاره به این که ایران اسلامی در اوج افتخار است و امروز؛ آقایی و سروری به سرمایه انسانی است و منابع انسانی توانمند، ثروت استانی ماست، اظهار داشت: ایران اسلامی هیچ وقت زیر بار زور نرفت و تسلیم نشد و امروز در اوج عزت و اقتدار است. مواظب عملیات روانی دشمنان باشید و با هوشمندی در میدان رقابت ها حاضر شوید.

وی با بیان این که چشم مردم به افتخارآفرینی شما و ستارگان کاروان ورزشی است، خاطرنشان کرد: با هوشمندی حداکثری و با آمادگی کامل شایستگی های خود را به نمایش بگذارید و بدانید چشم مردم عزیز ایران و مازندرانی های غیرتمند و متعصب به افتخار آفرینی شماست.

استاندار مازندران، گفت: وظیفه ماست تا از مدال آفرینان و افتخار آفرینان این مسابقات هم تجلیل نمائیم و حتما با برگزاری مراسم شایسته از مدال آوران قهرمان تجلیل خواهیم کرد.

مهندس اسلامی در پایان ضمن تقدیر از ورزشکاران مازنی اعزامی به بازی های آسیاسی ۲۰۱۸ جاکارتا و خانواده های آنان، بر رفع کاستی های حوزه ورزش و توسعه ورزش قهرمانی در استان تاکید کرد.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.