پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

پیام تبریک رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران به مناسبت روز خبرنگار
رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران گفت: 17 مرداد سالروز شهادت مظلومانه شهيد اطلاع‌رساني و خبر محمود صارمي و روز خبرنگار را گرامي داشته و اين روز را به همه صاحبان انديشه و قلم در عرصه اطلاع ‌رساني تبريك عرض مي‌نمايم .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

بی‌شک نقش رسانه ها  و خبرنگاران در جامعه امروزی خصوصا در عرصه کشاورزی بر هیچ‌ کس پوشیده نیست و از دو منظر می‌توان این نقش را مورد بررسی قرار داد:

در وهله نخست رسانه ها و خبرنگاران در همه عرصه های سیاسی، اجتماعی و اقتصادی  خصوصا  کشاورزی  می‌توانند با اتخاذ رویکرد حرفه‌ای و با بهره‌گیری از نگاه تیزبینانه ، موشکافانه و عمیق خود به بررسی نحوه کارکردها، برنامه‌ریزی‌ها و فعالیت‌های دست‌اندرکاران و مسؤولین این بخش پرداخته و ضمن رصد و پایش نقاط ضعف و قوت به نقد منصفانه و آگاهانه اهتمام داشته باشند.

از سوی دیگر رسانه ها و خبرنگاران یار و همراه مدیران در همه عرصه های کشاورزی استان  قلمداد شده و می‌توانند با  اطلاع‌رسانی به موقع و صحیح ضمن بیان و ارائه خدمات صورت گرفته به بهره برداران و تولیدکنندگان در بخش کشاورزی بازگوکننده دیدگاه‌های آنان باشند.

به حق می‌توان گفت که جامعه خبری استان  در هر دو بخش توانسته ضمن تعامل سازنده به بهترین شکل ممکن به ایفای نقش پرداخته و در کنار اهتمام به نقد منصفانه، یار و مدد رسان مدیران بخش کشاورزی استان  باشد.

بدینوسیله لازم می دانم  از تلاش های مسؤولانه و متعهدانه  همه صاحبان  اندیشه و قلم و اصحاب رسانه ، خبرنگاران ، گزارشگران ، تصویربراران ، مدیران سایت های خبری استان مازندران  در انعـکاس به مـوقع و مطلوب فعالیت های بخـش کـشاورزی استان  و تعــامـل سـازنده بـا سازمان  جهاد کشاورزی مازندران صمیمانه تقدیر و سپاسگزاری نموده  و از خداوند متعال پیشرفت روز افزون و توفیق همه آنها را در مسیر خدمت خالصانه همراه با عزت سربلندی  آرزومندم.

عزیزاله شهیدی فر

رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.