پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

آیت‌الله خاتمی: برخی منتظر اعتراض اصولگرایان بودند تا فتنه ۸۸ را ماله‌کشی کنند/ دوقطبی تهران، سایر استان‌ها بازی در زمین دشمن است
عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان گفت: خواست اصحاب فتنه و توقع آنها این بود که اصولگرایان بعد از انتخابات مقابل استانداری‌ها و فرمانداری‌ها تجمع کرده و اعتراض کنند تا بدین وسیله فتنه 88 را ماله‌کشی کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

به نقل از روابط عمومی تیپ امام صادق(ع)، آیت‌الله سیداحمد خاتمی در جمع پرسنل و سربازان تیپ ۸۳ به ایراد سخن پرداخت و در تبیین جایگاه تیپ ۸۳ امام جعفر صادق (ع) اظهار کرد: تیپ امام صادق(ع) بر مبنای حفظ روحیه بسیجی در بین طلاب تاسیس شده است و با وجود اینکه آماج حملات بوده بحمدالله تاکنون موفق بوده است.

وی با نکوداشت روحیه ولایتمداری پرسنل این تیپ اظهار کرد: ولایتمداری به صرف شعار محقق نمی‌شود؛ بلکه در عمل مشخص می‌شود، باید در هر حالتی مطیع رهبر بود به ویژه در مواردی که تصمیم رهبر با سلیقه شخصی ما در تضاد باشد.

عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان ضمن تقدیر و تشکر از نمایندگان اصولگرای تهران به دلیل به نمایش گذاردن ولایتمداری واقعی در پذیرش بدون اعتراض نسبت به رای مردم گفت: خواست اصحاب فتنه و توقع آنها این بود که اصولگرایان بعد از انتخابات مقابل استانداری‌ها و فرمانداری‌ها تجمع کرده و اعتراض کنند تا بدین وسیله فتنه ۸۸ را ماله‌کشی کنند! ولی من از جلسات محرمانه آنها خبر دارم که از نجابت اصولگرایان مات و مبهوت و انگشت به دهان مانده‌اند چرا که آنها در فتنه ۸۸ هر کاری که خواستند کردند و بجز عملیات مسلحانه از انجام هر خیانت و جنایتی فروگذار نکردند به گونه‌ای که خیابان‌های تهران تبدیل به میدان جنگ شده بود اما از این طرف این عزیزان این چنین عفیفانه و نجیبانه رای مردم را پذیرفتند.

منتخب مردم کرمان در مجلس خبرگان رهبری افزود: بحمدالله مجلس خبرگان کاملا ولایی است و مجلس شورای اسلامی هم که فقط در تهران خلاصه نمی‌شود و تا اینجا بحمدالله حرف اول را اصولگرایان می‌زنند اما باید مراقب باشیم در نقشه دشمن بازی نکنیم چراکه آنها امروز و پس از شکست ناشی از حضور مردم، به دنبال دو قطبی کردن تهران و استان‌های دیگر هستند.

وی گفت: یک نفر از اصلاح‌طلبان گفته است توسعه سیاسی در تهران ۱۰۰ و در مراکز استان‌ها ۵۰ و در شهرستان‌ها ۳۰ است؛ یک نفر هم از این طرف گفته مردم تهران اهل کوفه هستند، هر دو غلط است، چطور مردم تهران اهل کوفه هستند این مردمی که در راهپیمایی به این با عظمتی ۲۲ بهمن شرکت کردند، از کجا آمدند؟ قطعا نباید به مردم اهانت کرد، کم کاری خودمان را به پای مردم نگذاریم. حال آنکه حقیقت جز این نیست که هر کس که رای داده دوستدار نظام بوده و این نکته اهمیت دارد.

امام جمعه موقت تهران در ادامه با ارزشمند دانستن تجاهر به ارزش‌های انقلابی از نگاه مقام معظم رهبری افزود: ما عنوان اصولگرایی را عنوان حزب و دسته نمی‌دانیم؛ بلکه جریان انقلاب اسلامی می‌دانیم و هر عنوانی که می‌خواهید به ما اطلاق کنید ما فقط عنوان ارزشمند ولایتمداری را برای خود بر می‌گزینیم؛ در دفاع از ارزش‌های انقلاب ایستاده‌ایم و اجازه نمی‌دهیم دنیای استکبار بر ایران اسلامی سلطه پیدا کند.

وی در پایان با تحسین روحیه جهادی و انقلابی طلاب و روحانیون تیپ ۸۳ امام جعفر صادق(ع)، به مسئولیت پاسداری از ارزش‌های انقلاب اسلامی که توسط قانون اساسی به سپاه پاسداران انقلاب اسلامی واگذار شده اشاره کرد و با تاکید بر مسئله بصیرت‌افزایی و جلوگیری از نفوذ دشمن، توجه بیشتر به سخنان و واژه‌هایی که مقام معظم رهبری به کار می‌برند را به عنوان نقشه راه مورد تاکید قرار داد.

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.