پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

آغاز توزیع میوه شب عید از ۲۰ اسفند/ تهرانی‌ها از پنجشنبه سیب و پرتقال بخرند
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران با بیان اینکه ۳۰۵ جایگاه در سطح استان تهران برای توزیع میوه شب عید در نظر گرفته شده است، گفت: توزیع سیب و پرتقال در این جایگاه‌ها از پنجشنبه آغاز می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

به نقل از سازمان جهاد کشاورزی استان تهران علی اشرف منصوری رئیس این سازمان گفت: روند ذخیره‌سازی میوه شب عید مطابق و مناسب با برنامه پیش‌بینی شده انجام و تاکنون در ۷ سردخانه میوه مورد نیاز استان تهران ذخیره سازی شده است و  ۳۰۵ جایگاه در سطح استان تهران برای توزیع متناسب با پراکنش جمعیت مناطق مختلف در نظر گرفته شده است.

وی در مورد توزیع میوه شب عید گفت: تصمیم بر این گرفته شده است از روز  ۲۰اسفند توزیع سیب و پرتقال به تدریج در جایگاه‌ها آغاز شود و این روند تا  روزهای آخر سال با میزان بیشتر ادامه می‌یابد.

منصوری تصریح کرد: سهمیه و سردخانه توزیع برای هر شهرستان مشخص شده و به مدیران جهاد کشاورزی شهرستان‌ها اطلاع‌رسانی می‌شود.

رییس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران به سازمان تعاون روستایی تاکید کرد تا در روز ۱۹ اسفند تابلوها و بنرهای جایگاه‌ها نصب شود و ترتیبی اتخاذ شود تا همگی در این روز آماده توزیع باشند.

وی بیان داشت: قیمت میوه شب عید در جایگاه‌ها مخصوص توزیع متناسب با قیمت بازار خواهد بود و افزود: قیمت میوه طبق مصوبات ستاد تنظیم بازار وزارت جهاد کشاورزی تعیین می‌شود.

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.