پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

نماینده شورا اسلامی شهر آمل در آرامستان خبر داد;
قیمت قبور در امامزاده عبدالله ۵۰۰ الی ۷۰۰ هزار تومان می باشد
مسعود تسلیمی گفت : قیمت قبور در امامزاده عبدالله (ع) حدود ۵۰۰ الی ۷۰۰ هزار تومان و پیش خرید قبر نیز مبلغی در حدود ۳ الی ۴میلیون تومان می باشد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

مسعود تسلیمی عضو شورای اسلامی شهر آمل در گفت و گو با خبرنگار مازندرانه بیان کرد: سازمان آرامستان از سال ۱۳۸۷تبلیغات محیطی را با مجوز شهرداری آمل شروع کرد تا جدا از وظیفه اصلی آن که کفن و دفن و رسیدگی به اموات می باشد، بتواند برای خود درآمد زایی کند.

وی افزود:در این چند ساله سازه های خاصی را برای تبلیغات در سطح شهرستان آمل احداث کردیم و اکثر داربست های قدیمی را که جلوه بدی به شهر می داد جمع آوری کردیم چرا که بر این باور بودیم سازه های جدید چندین برابر داربست های قدیمی می تواند جلب توجه کند و در درآمد زایی مثمرثمر باشد.

عضو شورای شهر آمل ادامه داد: در راستای کارهای انجام شده به سراغ همسان سازی تابلوهای سطح شهر در خیابان های مختلف رفتیم (مثل خیابان مهدیه) و این هزینه ها را از محل درآمد تابلوهای تبلیغاتی سطح شهر توانستیم تامین کنیم.

وی تصریح کرد: سازمان آرامستان تنها، تصمیم گیرنده ی قبور در امام زاده عبدالله(ع) می باشد و در تصمیم گیری قیمت قبور در امام زاده های دیگر آمل نقشی ندارد و قیمت قبرها در امامزادگان دیگر توسط اداره اوقاف ارزش گذاری می شود.

مسعود تسلیمی در خصوص قیمت قبور در امام زاده عبداله نیز بیان کرد: قیمت قبور در امامزاده عبدالله (ع) حدود ۵۰۰ الی ۷۰۰ هزار تومان و پیش خرید قبر نیز مبلغی در حدود ۳ الی ۴میلیون تومان می باشد.

خبر و تنظیم: سحر صالحی زرخونی

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.