پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

به مناسبت هفته بهزیستی انجام شد؛
افتتاح مرکز مشاوره فرا روان در آمل
مركز مشاوره فرا روان با حضور سعید آرام مدير كل بهزيستي استان مازندران، معاونين وی و رئیس اداره بهزیستی آمل و همچنين چند تن از روساي ادارات شهرستان آمل به مناسبت هفته بهزيستي افتتاح شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

مرکز مشاوره فرا روان با حضور سعید آرام، مدیر کل بهزیستی استان مازندران، معاونین وی و رئیس اداره بهزیستی آمل و همچنین چند تن از روسای ادارات شهرستان آمل به مناسبت هفته بهزیستی افتتاح شد.

سعید آرام مدیرکل بهزیستی استان مازندران در این مراسم با اشاره به وجود ۴ مرکز در آمل اظهار کرد:با توجه به جمعیت این شهرستان ظرفیت بیش تر از این تعداد مرکز خواهیم داشت تا پرونده ها با سرعت بیشتری حل و فصل شود.

وی با بیان اینکه سال ۹۶ نسبت به سال ۹۵ پرونده های بیش تری ارجاع داده شده است عنوان کرد: نباید پرونده ها رسوب کنند، همانطور که بهزیستی کار غربالگری را انجام می دهد، کار نظارت برروی پرونده های ارجاع داده شده را داشته باشد تا ظرف ۴۵ روز پیگیری شوند.

مدیرکل بهزیستی استان مازندران  به ۱۵۰ مرکز مشاوره در این استان اشاره کرد و افزود: نسبت به استان های دیگر وضعیت خوبی داریم، با بالا رفتن آگاهی و دانش در جامعه احساس نیاز به مراکز مشاوره در میان مردم ایجاد شده است که باید مکانی هم برای مراجعه وجود داشته باشد.

وی ادامه داد: شرایط اجتماعی به سمتی رفته که دیگر با الگوهای سنتی نمی توان راه حلی برای مشکلات گشود با بهره گیری از الگو های علمی می توان به سراغ درمان رفت .

 

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.