پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

معاون پرورشی و تربیتی آمل مطرح کرد;
فعالیت ۴۷ کانون طرح اوقات فراغت در سطح شهرستان آمل
علی رضا قاسم زاده معاون پرورشی و تربیتی آموزش و پرورش آمل گفت :علاوه بر 2 کانون و دار القرآن، مجوز 24 کانون طرح اوقات فراغت در سطح شهر و روستا را داریم .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

علی رضا قاسم زاده معاون پرورشی و تربیتی آموزش و پرورش گفت :علاوه بر ۲ کانون و دار القرآن، مجوز ۲۴ کانون طرح اوقات فراغت در سطح شهر و روستا را داریم که مشغول فعالیت هستند.

وی ادامه داد : ۲۱ مدرسه هم به عنوان کانون در طرح اوقات فراغت مشغول به کار هستند.

قاسم زاده بیان کرد: طرح کانون مدرسه عنوان طرحی است که بر اساس آن، از ظرفیت‌ها و قابلیت‌های فرهنگی، هنری و ادبی مربیان و مراکز کانون در راستای درونی کردن مفاهیم آموزشی مورد نیاز دانش‌آموزان مدارس دوره ابتدایی، ترویج کتاب خوانی، پرورش توان و قدرت نقد میان آنان استفاده می‌شود.

معاون پرورشی و تربیت بدنی آمل افزود :پروژه ای تحت عنوان مهر در آموزش و پرورش اجرا می شود که در این پروژه مدارس ما برای سال آینده آماده می شوند و نقص هایی که مدارس از نظر ساختاری، کلاس های دچار مشکل، ساختمان های خراب و سرویس بهداشتی دارد، تعمیر می شود و بحث پوشش مدارس نیز پیگیری می شود .

قاسم زاده ادامه داد : قرارداد با تعیین قیمت و نظارت آموزش و پرورش با اتحادیه خیاطان بسته می شود ، حتی بحث سرویس مدارس هم در غالب پروژه مهر در حال انجام است .

خبر: سحر صالحی زرخونی

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.