پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

از عجايب مديران ساروي! مسئول اين بيبند و باري كيست؟!
برگزاری کنسرت موسیقی در دهه صادقیه در ساری
درسومین روز شهادت امام جعفرصادق (ع) رییس مکتب جعفری وروز حجاب وعفاف متاسفانه درمرکز استان کنسرت خواننده گروه معلوم الحال پازل بند برگزاری می شود!

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

جالب اینجاست که در ساری دهه صادقیه و مراسم شهادت ان امام همام در مساجد و حتی در بیت حضرت آیه الله طبرسی نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران برگزار می شود ولی با دسته گل احد جاودانی مدیرکل سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی در زمان ماتم مسلمین در خیابانی ان طرف تر از بیت ایت الله طبرسی در سینما سپهر ساری کنسرت موسیقی گروه پازل بند اجرا می شود!
کنسرت های موسیقی در مازندران داستان و حواشی زیادی دارد و بسیاری از دلالان و واسطه گران بدون مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با لابی های خاص مجوز اجرا گرفته اند و اینگونه است که برگزاری این کنسرت ها را به اسپانسری مالی جاودانی در انتخابات آتی ربط می دهند!
قطعا صحت و سقم این موضوع مشخص می شود اما از مدیرکل جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران انتظار می رود هر چه سریعتر نسبت به اتفاقاتی ازین دست اقدامات جدی را بعمل آورد.
آیا مسئولین ساروی و مازندرانی از این اتفاق ناخوشایند جلوگیری میکنند یا اینکه باید منتظر حواشی این کنسرت در دهه صادقیه در ساری ، مازندران و ایران باشیم؟!
امیدواریم بهانه دست رسانه های معاند نظام و اسلام ندهیم.

 

منبع : خزر24

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

  1. ناشناس گفت:

    دهه صادقیه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  2. خاك نشين گفت:

    دهه صادقیه دیگه چیه؟ جدیده
    بیت چیه ؟ بیت تو فارسی متشکل از دو مصرع میباشد
    الکی جو ندیدن

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.