پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

اختصاصی مازندرانه/
حادثه رانندگی در تنکابن ۹ کشته و زخمی بر جای گذاشت
برخورد یک دستگاه وانت کاپرا با یک دستگاه پراید در محور نشتارود - تنکابن، منجر به کشته شدن راننده پراید و مصدومیت 8 نفر از سرنشینان خودروها خبر داد .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سرهنگ علیرضا قدمی در تشریح این خبر گفت: در پی کسب خبری از مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر یک فقره حادثه رانندگی در محور “نشتارود – تنکابن” بلافاصله ماموران انتظامی و پلیس راه به محل حادثه اعزام شدند .

وی افزود: در این حادثه، یک دستگاه وانت کاپرا با ۳ سرنشین که از نشتارود به سمت تنکابن در حرکت بوده به دلیل نامعلومی از مسیر خود منحرف و با یک دستگاه پراید با ۶ سرنشین که در مسیر مقابل در حال حرکت بود، برخورد کرد .

سرهنگ قدمی تصریح کرد: بر اثر این حادثه راننده خودرو پراید در دم جان باخت و سایر سرنشینان این خودرو و همچنین راننده و سرنشینان خودروی کاپرا مجروح که توسط عوامل امدادی به بیمارستان منتقل شدند .

وی در خاتمه با اشاره به این که علت حادثه توسط کارشناسان پلیس راه در دست بررسی است، گفت: تفاوت رانندگی شتابزده و رانندگی با سرعت مطمئن، فاصله‌ بین مرگ و زندگی یا نقص عضو و سلامتی است که رعایت قوانین و مقررات رانندگی از مهم‌ترین شاخص‌های توسعه‌یافتگی و نشانه‌ فرهنگ بالای ملی است.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.