پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

اختصاصی مازندرانه/
اعمال محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی مازندران
رئیس پلیس راه مازندران از اعمال محدودیت های ترافیکی در محورهای مواصلاتی استان از ساعت 12 ظهر روز چهارشنبه 20 تیرماه تا صبح روز شنبه 23 تیر ماه خبر داد .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سرهنگ علیرضا قدمی در تشریح این خبر، گفت: به منظور تسهیل در عبور و مرور در محورهای مواصلاتی استان در روزهای پایانی هفته محدودیت های ترافیکی در این محورها به اجرا در خواهد آمد .

رئیس پلیس راه استان مازندران، افزود: به همین منظور به غیر از موتورسیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک ، تردد موتورسیکلت از ساعت ۱۲ ظهر روز چهارشنبه ۲۰ تیرماه تا ساعت ۶ صبح روز شنبه ۲۳ تیرماه از محورهای کرج- چالوس و هراز ممنوع می‌باشد.

سرهنگ قدمی با اشاره به ممنوع بودن تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت در محور کرج – چالوس طی روزهای یادشده، افزود: تردد انواع وسایط نقلیه از ساعت۲ بعد از ظهر تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۲۲ تیرماه از این محور ممنوع بوده و با اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۵ بعد از ظهر تا ساعت ۲۴ همان روز از مرزن آباد به سمت کرج بصورت یک طرفه خواهد بود.

وی همچنین اظهار داشت: در محور هراز نیز تردد کلیه تریلرها در روزهای اجرای طرح از این محور ممنوع بوده و تردد کلیه کامیون ها وکامیونت ها به استثنای حاملین موادسوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ظهر تا ساعت ۲۴ روزهای چهارشنبه پنجشنبه و جمعه ۲۰ ، ۲۱ و ۲۲تیرماه ۹۷ از این محور ممنوع می باشد.

رئیس پلیس راه استان مازندران در خاتمه از رانندگانی که قصد تردد در این محورها را دارند، خواست:ضمن رعایت کامل مقررات راهنمایی و رانندگی و توجه به هشدارهای ماموران پلیس راه مستقر در محورهای مواصلاتی استان در صورت نیاز به اطلاعات بیشنر با شماره تلفن ۲۱۸۲۹۳۴ با پیش شماره ۰۱۱ تماس بگیرند .

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.