پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

اختصاصی مازندرانه/
واژگونی قایق موتوری در فریدونکنار چهار کشته و مصدوم بر جای گذاشت
واژگونی یک دستگاه قایق موتوری با 5 سرنشین در یکی از رودخانه های منتهی به دریا در شهرستان فریدونکنار یک کشته و سه مصدوم در پی داشت .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

فرمانده انتظامی شهرستان فریدونکنار در تشریح این خبر، گفت: در پی کسب خبری از مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر واژگونی یک فروند قایق موتوری با ۵ سرنشین در حین خروج از دهانه یکی از رودخانه های منتهی به دریا بلافاصله ماموران کلانتری مرکزی به محل حادثه اعزام شدند .

سرهنگ ” رمضان نژاد” تصریح کرد: در این حادثه که به دلیل مواج شدن دریا به وقوع پیوست تمامی سرنشینان این قایق که شامل ۳ مرد و ۲ زن همگی اهل و ساکن شهرستان فریدونکنار بوده اند به داخل رودخانه پرتاب شدند .

رمضان نژاد، تصریح کرد: بر اثر این حادثه یکی از سرنشینان این قایق مفقود شد و افراد دیگر از سرنشینان آن که دچار صدمه بدنی شده بودند توسط عوامل امدادی و خدمه قایق نجات یافتند.

وی همچنین، اظهار داشت: یکی از مصدومان این حادثه به علت شدت صدمات وارده به بیمارستان منتقل شد و جسد فرد مفقود شده پس از تلاش یک ساعته توسط عوامل امدادی کشف و به سردخانه منتقل شد .

فرمانده انتظامی شهرستان فریدونکنار در خاتمه، گفت: علت حادثه توسط کارشناسان انتظامی و مسئولان قضائی شهرستان در دست بررسی است .

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.