پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

رئیس کمیته دارت شهرستان آمل مطرح کرد:
تنها نماینده استان مازندران در اردوهای تیم ملی دارتیست آملی است/دارت هیچ محدودیت سنی و شرایط بدنی ندارد
رئیس کمیته دارت شهرستان آمل گفت: از ویژگی های مثبت این ورزش که کمتر در ورزشی دیده می شود این است که هیچ محدودیتی در سن، شرایط بدنی و... ندارد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سید ابرهیم حسنی رئیس کمیته دارت شهرستان آمل با اشاره به تاثیر این ورزش در میزان رضایتمندی افراد جامعه گفت: بازی دارت علاوه بر ایجاد یک روابط خوب عاطفی که برای خانواده ها ایجاد می کند، خواص زیادی چون، تمرکز حواس،تقویت کتف، بازو، جلوگیری از آلزایمر و ۲۰ دقیقه بازی، ۲۰ دقیقه پیاده رویی محسوب می شود و خاصیت های زیادی در این بازی به ظاهر ساده نهفته است.

وی دارت را جزء ۱۹ رشته انجمن ورزشی دانست و بیان کرد: از ویژگی های مثبت این ورزش که کمتر در ورزشی دیده می شود این است که هیچ محدودیتی در سن، شرایط بدنی و.. ندارد و هر کسی با هر شرایطی چاقی، لاغری، قد کوتاه یا بلند هر کدام تک و تنها در این رشته محدودیت محسوب نمی شود، بلکه می تواند یک امتیاز قلمداد شود و هر کسی در هر شرایطی می تواند این رشته را به صورت حرفه ای دنبال کند.

رئیس کمیته دارت شهرستان آمل مهم ترین دغدغه اش را نداشتن سالن خواند و بیان کرد:تلاش زیادی برای گرفتن سالن دارت انجام دادم که در نهایت موفق به یک سالن اختصاصی دارت در آمل شدیم .

وی خاطرنشان کرد: برنامه های زیادی برای ارتقای ورزش دارت در نظر گرفته شده است که بیشترین هدف مان ترویج این ورزش در دل جامعه است، مسابقات در کرمانشاه برای مردم زلزله زده سرپل زهاب، مسجد سجادیه، امت آباد که با استقبال بی نظیری همراه بود و در تمام این قبیل مراسمات کادر فنی برای استعدادیابی حضور دارند.

وی ادامه داد: آخرین دوره لیگ به میزبانی آمل برگزار شد که بازتاب خوبی داشت و بسیاری از دارتیست های استان از این مسابقات و فضای به وجود آمده بسیار راضی بودند.

حسنی به سن کم این کمیته اشاره کرد و گفت: وجود آموزش های حرفه ای، گذاشتن مسابقات حرفه ای و ابتدایی باعث شده است که پیشرفت خیلی خوبی داشته باشیم و تنها نماینده مازندران در اردوهای تیم ملی سید احسان حسنی، از بازیکنان تیم مان باشد.

وی در پایان از اعضای کمیته دارت تشکر کرد و گفت: جابر زارع، امیرحسین پروانی، مهدی رمضانی، امیر رضا مدنی از اعضای این کمیته هستند که با با پشتکار و عشقی که به این رشته دارند کار می کنند و با وجود این تیم است که توانستیم در مدت کمی عملکرد خوبی داشته باشیم و این آمادگی را خواهیم داشت که در هر کجا مسابقه برگزار می شود کادر فنی برای استعدادیابی حضور داشته باشند.

خبر و تنظیم: سمانه قلی پور

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.