پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

قیمت مرغ در میادین میوه و تره‌بار ۶۱۰۰ تومان/ توزیع مرغ منجمد در آستانه انقضای مهلت مصرف
رئیس انجمن پرورش‌دهندگان مرغ گوشتی با بیان اینکه قیمت هر کیلو مرغ در میادین میوه و تره‌بار ۶۱۰۰ تومان است، گفت: توزیع مرغ منجمد در بازار در نزدیکی انقضای مهلت مصرف، عاملی برای عدم تمایل مردم برای خرید است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

محمد یوسفی رئیس انجمن پرورش‌دهندگان مرغ گوشتی در گفت‌‌وگویی گفت: قیمت عمده فروشی مرغ با کاهش جزئی نسبت به روز گذشته امروز در میدان بهمن با قیمت ۵ هزار و ۹۵۰ تومان عرضه شد.

وی قیمت هر کیلوگرم مرغ را در میادین میوه و تره‌بار ۶ هزار و ۱۰۰ تومان عنوان کرد و افزود: امروز هر کیلوگرم مرغ زنده با قیمت  ۴ هزار تومان عرضه شد.

رئیس انجمن پرورش دهندگان مرغ گوشتی با بیان اینکه قیمت مرغ در سطح شهر معین نیست و در نقاط مختلف شهر ممکن است تا حدودی متفاوت باشد، اظهار داشت: قیمت منطقی و حداکثر قیمت برای عرضه هر کیلوگرم مرغ در سطح شهر ۷ هزار تومان باشد.

وی بیان داشت: شرکت پشتیانی امور دام هر کیلوگرم مرغ منجمد را با قیمت ۵ هزار و ۵۰۰ تومان عرضه می‌کند.

یوسفی همچنین در مورد عرضه مرغ منجمد شرکت پشتیبانی امور دام به قیمت ۴ هزار و ۵۰۰ تومان بصورت عمده فروشی اظهار داشت: این شرکت آن دسته از مرغ‌های منجمدی را که تا انقضای آن مدت کمی مانده و یا تمدید اعتبار شده است را با این قیمت عرضه می‌کند اما مرغ‌ منجمدی را که با تاریخ مصرف طولانی‌تر به بازار عرضه می‌کند با همان قیمت ۵ هزار و ۵۰۰ تومان عرضه می‌کند.

رئیس انجمن پرورش دهندگان مرغ اظهار داشت: مرغ منجمد کیفیتی مشابه مرغ گرم دارد اما با توجه به نوع توزیع مرغ منجمد توسط شرکت پشتیبانی امور دام و اینکه این مرغ‌ها معمولا نزدیک به تاریخ انقضا در بازار توزیع می‌شود، مردم تمایل چندانی به خرید مرغ منجمد ندارند.

وی افزود: مرغ منجمد اگر به موقع به بازار مصرف عرضه شود قطعا مشتریان خود را پیدا خواهد کرد.

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.