پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

نائب رئیس شورای اسلامی شهر آمل مطرح کرد:
پل معلق آمل به زودی رنگ آمیزی می شود/۱۵ میلیارد تومان هزینه نهضت آسفالت در آمل
محمد محمدی عنوان کرد: با پیگیری های اعضای شورای اسلامی شهر آمل و با همت شهرداری، بهبود وضعیت آسفالت خیابانها و معابر، رنگ آمیزی پل، ساماندهی معضل زباله و بلور ولایت جنوبی را، در دستور کار قرار داده ایم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

محمد محمدی، نائب رئیس شورای اسلامی شهر آمل با بیان اینکه ۱۵ میلیارد تومان برای نهضت آسفالت در آمل در نظر گرفته شده است اظهار کرد: پنج پیمانکار در این طرح مشغول به کار هستند و اولویت در این مورد با خیابان های اصلی و پرتردد است و همینطور خیابان هایی که وضعیت آسفالت آنجا نامناسب تر از دیگر مکان های آمل می باشد.

وی از کمیسیون فرهنگی، کمیسیون فنی شورای شهر، شهرداری، سازمان عمران و اعضای شورای اسلامی شهر بابت پیگیری ها و همکاری در نهضت آسفالت تشکر کرد و یادآور شد: در این وهله از زمان تمام شهرداری های کشور با مشکلات مالی زیادی مواجه هستند و پروژه های عمرانی با کمبود بودجه روبه رو بوده و میزان ساخت و سازها پایین آمده است ولی ما با کمک تمامی این عزیزان توانستیم نهضت آسفالت را در آمل شروع کنیم.

نائب رئیس شورای اسلامی شهر آمل اظهار کرد: عملیات آسفالت در خیابان های اصلی شهر مانند خیابان امام خمینی و زیر پل آمل انجام شده است و هم اکنون در خیابان های امام رضا در حال اجرا می باشد.

محمدی عنوان کرد:با مصوبات و پیگیری های اعضای شورای اسلامی شهر آمل و با همت شهرداری، بهبود وضعیت آسفالت خیابانها و معابر، رنگ آمیزی پل، ساماندهی معضل زباله و بلور ولایت جنوبی را در دستور کار قرار داده ایم.

محمد محمدی در پایان با اشاره به رنگ آمیزی پل معلق آمل تصریح کرد: مقاوم سازی پل بیشتر از رنگ آمیزی آن در اولویت ما بوده است; به همین منظور مطالعات مقاوم سازی با حضور کارشناسان انجام شده و به زودی مقاوم سازی و رنگ آمیزی پل اجرایی خواهد شد.

خبر و تنظیم: سحرصالحی زرخونی

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

  1. Chase گفت:

    Hi colleagues, nice article aand pleasaht arguments
    commented here, I am genuinely enjoying by
    these. http://www.xblade-tech.com/ztw-forum/member.php?u=71894-VickyAtkin

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.