پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

روز گذشته اتفاق افتاد;
نجات جان ۳۲ نفر در دریای مازندران
کریمیان رئیس هیات نجات غریق و غواصی مازندران گفت: ۳۲ غریق در دریای مازندران دیروز سه شنبه ۱۲ تیر نجات یافتند و یک نفر غرق شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

کریمیان رئیس هیات نجات غریق و غواصی مازندران گفت: ۳۲ غریق در دریای مازندران دیروز سه شنبه ۱۲ تیر نجات یافتند و یک نفر غرق شد.

وی با بیان اینکه یک آقا در ساحل سرخرود غرق شد، افزود:  در بابلسر ۱۹ نفر (۱۴ آقا و ۵ خانم،   محمودآباد ۷ آقا، نشتارود یک آقا، عباس آباد ۳نفر (یک آقا و ۲ خانم)، چالوس و رامسر هر کدام یک آقا از غرق شدن نجات یافتند.

وی گفت: از ابتدای طرح سالمسازی دریا (۲۵ خرداد) تاکنون ۶۶۳ نفر  شامل ۴۷۶ آقا و ۱۸۷ خانم نجات یافتند و تعداد ۷ نفر آقا نیز غرق شدند.

کریمیان، به مسافران و گردشگران توصیه کرد از شنا در شب و خارج از محدوده طرح دریا خودداری کنند و خانواده‌ ها در هنگام غرق یکی از بستگان خود در دریا اقدام به نجات گروهی نکنند و از قایقرانان، جت رانان و عوامل امدادی مستقر در سواحل استفاده کنند.

رییس هیات نجات غریق و غواصی مازندران گفت: خانواده‌های که گرفتار مواج خروشان دریای خزر شدند و ناجیان غریق حضور نداشتند، از لوازم‌ های امدادی مثل تیوپ، طناب، جلیقه و حلقه نجات استفاده کنند.

کریمیان افزود: اکنون ۹۳۰ ناجی غریق، ۱۰۰ جت اسکی و قایق برای امدادرسانی در سواحل مازندران مستقر هستند.

وی گفت: ۴۸۱ نفر پارسال در دریای مازندران نجات یافتند.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.