پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

قوه قضاییه باید با عاملان فضاسازی علیه برخی نامزدهای خبرگان برخورد کند/تأکید بر رفع ضعف‌های قانونی در برخورد با تخلفات فضای مجازی
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس تاکید کرد: قوه قضاییه باید با عاملان فضاسازی علیه برخی نامزدهای مجلس خبرگان در تبلیغات انتخاباتی برخورد کند و ضعف‌های قانونی در برخورد با تخلفات در فضای مجازی برطرف شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

حجت‌الاسلام سیدعلی طاهری نماینده مردم گرگان در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگویی با اشاره به فضاسازی بر علیه برخی نامزدهای مجلس خبرگان رهبری در جریان تبلیغات انتخاباتی، گفت: این موضوع باید توسط قوه قضاییه پیگیری جدی شود و البته دستگاه قضایی کشور ضوابطی برای برخورد با این مسائل دارد.

وی افزود: اگر این فضا مدیریت نشود و با متخلفان برخورد نشود و فضای باز که توسط نظام و انقلاب اسلامی ایجاد شده مورد سوء استفاده قرار گیرد آلودگی در فضای تبلیغات موجب بروز مشکلات مختلفی در جامعه می‌شود که به صلاح نخواهد بود و امیدواریم هرچه زودتر به این مسئله رسیدگی شود.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس مجلس اظهار داشت: ما در کشور در بحث تخلفات در فضای مجازی و برخورد با این تخلفات با ضعف قانونی مواجه هستیم که طرح آن در مجلس آماده شده است.

طاهری در پایان گفت: اما به دلیل اینکه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی عنوان کرد که ما لایحه مبارزه با جرایم در فضای مجازی را تهیه کرده‌ایم و آماده ارائه به هیأت دولت است طرح را متوقف گذاشتیم ولی تاکنون این لایحه به مجلس نیامده و ان‌شاءالله در مجلس آینده مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت.

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.