پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

فرمانده انتظامي شهرستان آمل خبر داد;
اجرای طرح پاکسازی مناطق آلوده و کشف ۳ کیلو گرم تریاک در آمل
فرمانده انتظامي شهرستان آمل از اجرای طرح پاکسازی یکی از مناطق آلوده به مواد مخدر و کشف 3 کیلو و 200 گرم تریاک در این شهرستان خبر داد .

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

سرهنگ نعمت الله آزادی در تشریح این خبر، گفت: امنیت از مهمترین زیر ساخت های توسعه جوامع در تمامی زمینه ها به شمار می رود و از آنجایی که تولید امنیت یک محصول جمعی است، تمامی دستگاه ها، سازمان ها و مردم نقش اساسی را در تولید امنیت برعهده دارند و توفیق ما در ایجاد آن کسب رضایت و اعتماد مردم است.

وی با تاکید بر بسط و گسترش زمینه های تعامل و همکاری فی مابین مردم و پلیس در این امر مهم، تصریح کرد: طراحی های محیطی و هدفدار کردن بستر های تعاملی پلیس با مردم گامی موثر در این زمینه خواهد بود.

سرهنگ آزادی با اشاره به این که مردم قدرت نرم پلیس در برقراری نظم و امنیت اجتماعی هستند، خاطر نشان کرد: مردم در برقراری امنیت نقش محوری دارند و باید سازوکارهای اساسی برای توسعه تعامل و همکاری های مردمی در این زمینه ایجاد شود .

آزادی با اشاره به نقش محیط در ارتقای منزلت اجتماعی افراد، گفت: با توجه به این که محیط های اجتماعی نقش موثری را در پرورش افرادی که در یک جامعه زندگی می کنند دارند، ایجاد بسترهای لازم برای تامین امنیت مردم در محیط های اجتماعی یکی از مهمترین اهداف نیروی انتظامی در اجرای طرح های ارتقاء امنیت اجتماعی به شمار می رود .

فرمانده انتظامی آمل از اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و پاکسازی یکی از مناطق آلوده به مواد مخدر در این شهرستان خبر داد و گفت: در اجرای این طرح پس از هماهنگی های قضائی و شناسایی عاملان ایجاد ناامنی در این مناطق موفق به دستگیری یکی از عاملان سودجوی مواد مخدر و کشف ۳ کیلو و ۳۰۰ گرم تریاک از این متهم خبر داد .

وی دستگیری ۲ سارق حرفه ای ، کشف یک دستگاه خودرو و یک دستگاه موتورسیکلت و مقلدیر قابل توجهی اموال مسروقه را از دیگر موفقیت های اجرای این طرح برشمردو گفت: اجرای این طرح با استقبال بی نظیر مردم در این شهرستان مواجه بوده است .

سرهنگ آزادی در خاتمه با اشاره به اینکه عاملان سودجوی مواد مخدر همواره برای کسب منفعت خود سعی در آلوده کردن محیط اجتماعی را دارند از خانواده ها خواست : برای مقابله با این بلای خانمانسوز و عاملان سودجوی مواد مخدر با پلیس همکاری کرده و هرگونه اطلاعات واخباری در این زمینه را به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام دارند .

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.