پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

کفاشیان: حضورم در انتخابات نیازی به مجوز وزارت ندارد/ اگر با من مشکل دارند صراحتا بگویند
رئیس فدراسیون فوتبال گفت: اساسنامه فدراسیون به مصوبه هیات دولت رسیده و دو دوره اجرایی شده است اما اینکه حالا بحث مجوز را مطرح می‌کنند چیزی است که اگر آقایان با من مشکل دارند باید صراحتا بگویند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

علی کفاشیان در حاشیه مراسم روز درختکاری در خصوص نامه‌ای که به صدا و سیما درباره حق پخش تلویزیونی داده شده گفت: متاسفانه به این درخواست ما مثل سایر درخواست‌ها نه پاسخی داده شد و نه محلی گذاشتند. مسئولان صدا و سیما نشان دادند که چقدر برای عقاید مردم ارزش قائل هستند و من از آنها تشکر می‌کنم! آنها نه پاسخی می‌دهند و نه محل می‌گذارند آن هم در حالی که این درخواست در همه جای دنیا یک موضوع نرمال است و حق طبیعی فوتبال گرفتن حق پخش تلویزیونی است.

وی درباره اینکه آیا دوربین‌ها به استادیوم راه داده نخواهند شد، افزود: ورود دوربین‌ها آزاد است. روا نیست که مردم را از دیدن بازی‌ها منع کنیم اما پیشنهادی به سازمان لیگ دادم و امیدوارم که این پیشنهاد جایگزین پخش تلویزیونی شود. امیدوارم سازمان لیگ این مسئله را پیگیری کند و بعد از عید تصمیم مهمی دراین باره خواهیم گرفت. با این پیشنهاد یک جایگزین برای پخش تلویزیونی خواهیم داشت و می‌توانیم دوربین‌ها را به استادیوم راه ندهیم.دیگر بیشتر از این زورمان نمی رسد.

به گزارش فارس، رئیس فدراسیون فوتبال در ادامه ضمن تبریک پیشاپیش به مناسبت سال نو افزود: سالی که گذشت سال مقاومت اقتصادی و نشان‌دهنده تلاش همه عزیزان بود و امیدوارم در سال جدید برای مردم چه ازلحاظ سیاسی، اجتماعی و ورزشی سالی پربار در پیش داشته باشیم.

وی در پاسخ به این سوال که در تعطیلات نوروز به کجا سفر خواهد کرد، گفت: ما همیشه محکوم هستیم که در تهران بمانیم چون هم ۸-۹ بازی داریم و همین که در جلسات مختلفی در پیش است که باید در آن نشست‌ها حضور داشته باشم. در این گونه مواقع مثل همه سال‌ها خانواده‌ام را به سفر می‌فرستم و خودم مجرد می‌مانم.

خبرنگاری گفت مدعی شده که به نوه‌هایش ۵۰۰ تومان عیدی می‌دهد، شما چقدر عیدی می‌دهید که کفاشیان پاسخ داد: بچه‌ها بزرگ شدند و ما باید از آنها عیدی بگیریم.

رئیس فدراسیون فوتبال در خصوص اظهارنظر نصرالله سجادی مبنی براینکه تمام روسای فدراسیون‌ها حتی فدراسیون فوتبال باید از وزارت ورزش مجوز بگیرند گفت: فکر نمی‌کنم نیازی به مجوز از وزارت ورزش داشته باشیم چون فدراسیون فوتبال یک اساسنامه مستقل دارد و این اساسنامه نیز طی دو دوره گذشته اجرا شده است.

وی در خصوص اینکه گفته می‌شود اساسنامه به تصویب هیات دولت نرسیده و به نوعی غیرقانونی محسوب می‌شود، گفت: در آن زمان ریاست وقت سازمان تربیت بدنی این موضوع را در دولت مطرح کرد که گواه آن کیومرث هاشمی است که او تاکید کرد که مصوبه دولت را در آن زمان گرفته‌اند. همانطور که اشاره کردم اساسنامه فدراسیون نیازی به مجوز از هیچ نهاد و ارگانی ندارد و در دو دوره گذشته اجرایی شده است اما اگر حالا این مباحث را مطرح می‌کنند که کفاشیان نباشد آن یک بحث دیگر است.

رئیس فدراسیون فوتبال تاکید کرد: بحث ماندن و یا نماندن من مسئله‌ای است که به نوعی در این روزها مطرح می‌شود و شاید حضور من کفاشیان نوعی باعث چنین مباحثی شده است. اگر با من مشکل دارند صریح بگویند اما اینکه بحث اساسنامه مطرح می‌شود درست نیست.

کفاشیان در خصوص اینکه آیا برای حضور در انتخابات به جمع‌بندی رسیده است، گفت: من روزها ۲-۳ بار نظرم عوض می‌شود. یک بار می‌گویم بروم و یک بار هم می‌گویم بمانم. فعلا تصمیمی نگرفتم تا روز انتخابات.

خبرنگاری گفت بالاخره محل تمرین تیم ملی کجا است، که کفاشیان پاسخ داد: همین آکادمی خودمان. در ادامه رئیس فدراسیون با حالت طنز خطاب به خبرنگاران گفت: آن شعر معروف را بخوانید!

وی در ادامه تصریح کرد: دیگران نکاشتند و ما خوردیم و حالا ما می‌کاریم و دیگران استفاده می‌کنند (این جمله کفاشیان در حالی به زبان وی آمد که او در ابتدای صحبت‌هایش اعلام کرده بود دیگران کاشتند و ما خوردیم و به نظر می‌رسید حرف کفاشیان با طعنه مطرح شد.)

خبرنگاری گفت: شما در ابتدای صحبت‌هایتان گفتید دیگران کاشتند اما حالا می‌گویید دیگران نکاشتند که رئیس فدراسیون این گونه پاسخ داد: منظور من این بود که دیگران درخت نکاشتند!

 

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.