پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

عضو کمیسیون عمران مجلس:
دانش طراحی و اجرای ان‌جی‌ال توسط دست متخصصان داخلی بومی‌سازی شد
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: دانش طراحی و اجرای ان‌جی‌ال در کشور توسط دست متخصصان داخلی بومی‌سازی شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

شادمهر کاظم‌زاده اظهار داشت: به منظور جلوگیری از به هدر رفتن گازهای همراه نفت سال ۱۳۹۵ عملیات اجرایی طرح ان‌جی‌ال ۳۱۰۰ دهلران در زمینی به مساحت ۱۱۰ هکتار آغاز شده است.

وی اضافه کرد: فلرهایی که از نظر عموم لازمه کار یک پالایشگاه است مد نظر مسؤولان و کارشناسان امر قرار گرفته و با اجرای این طرح آلودگی محیط زیست کاهش خواهد یافت.

عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان اینکه دانش طراحی و اجرای ان‌جی‌ال در کشور توسط دست متخصصان داخلی بومی‌سازی شد، ادامه داد: طراحی و اجرای طرح ان‌جی‌ال ۳۱۰۰ دهلران به طور ۱۰۰ درصدی توسط نیروهای متخصص بومی و ایرانی انجام شده و نیازی نیست برای دیگر ان‌جی‌ال‌های کشور از نیروهای خارجی استفاده شود.

این نماینده مجلس اضافه کرد: از روند اجرای این طرح بارها بازدید کرده و از نزدیک از عملیات مراحل اجرایی ان‌جی‌ال ۳۱۰۰ دهلران را پیگیری می‌کنم.

کاظم‌زاده تصریح کرد: با قاطعیت اعلام می‌کنم که طرح ان‌جی‌ال ۳۱۰۰ دهلران همراه با صنعت پیرامونی آن شامل نیروگاه ۵۰۰ مگابایتی و پتروشیمی آن می‌تواند مرکز ثقل صنعت استان ایلام شود.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: یک‌هزار نفر نیروی کار در این پروژه مشغول کار هستند و این عدد بسیار خوبی برای استان و کشورمان است.

وی ادامه داد: اکنون که در شرایط سختی برای ایجاد اشتغال قرار داریم به کارگیری این تعداد نیرو در شهرستان دهلران عدد قابل توجهی است.

این نماینده مجلس اضافه کرد: طرح ان‌جی‌ال دهلران در حال حاضر با پیشرفت فیزیکی ۲۰ درصد در حال اجراست.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.