پایگاه تحلیلی خبری مازندرانه

چشمان منتظر، دستان با سخاوت/ ایتام و‌ فرزندان محسنین منتظر کمک های خیران هستند
همزمان با شب های قدر، پایگاه های کمیته امداد استان تهران پذیرای خیران و‌ نیکوکاران به عنوان حامیان جدید فرزندان ایتام ومحسنین هستند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی مازندرانه /  

محسن ولیئی به ایستگاه‌‌های ثابت در شهر تهران اشاره کرد وگفت: حرم‌های امامزاده صالح و حضرت عبدالعظیم حسنی در تجریش و‌شهرری، بوستان گفتگو، مصلای تهران، ایستگاه های مترو آزادی،‌صادقیه، میرداماد، دروازه شمیران، بهارستان، شهید بهشتی و تمام هیات مذهبی دیگر استان های کشور در تهران به عنوان پایگاه های ثابت مشغول فعالیت هستند.

وی با اشاره به طرح اکرام ایتام و‌محسنین کمیته امداد امام خمینی(ره) بیان کرد: این طرح یکی از طرح های حمایتی کمیته امداد است که بخش اکرام از کودکان یتیم و بی سرپرست حمایت و بخش محسنین نیز ازکودکانی که پدرشان از کارافتاد، زندان و متارکه کرده اند،حمایت می کند.

مدیر کل کمیته امداد استان تهران با بیان اینکه هم اکنون ۲۰ هزار «یتیم» و فرزند «محسنین» تحت حمایت کمیته امداد استان تهران هستند، گفت: ۷۵ هزار حامی خیر و نوع دوست از ایتام و فرزندان محسنین حمایت می‌کنند.
ولیئی یاد آور شد:در نیمه اول ماه مبارک رمضان هزار و ۲۶۹ خیّر برای عضویت در طرح اکرام ایتام و محسنین کمیته امداد استان تهران ثبت‌نام کرده‌اند.
وی ابراز امیدواری کرد: خیران و‌نیکوکاران از فرصت ارزشمند شب های قدر نهایت بهره را ببرند و با حضور در پایگاه های کمیته امداد استان تهران با ثبت نامشان به عنوان حامی، از کودکان یتیم و‌محسنین حمایت کنند.

به اشتراک بگذارید :

دیدگاه

• نظر شما پس از بررسی و بازبینی توسط گروه مدیریت برای نمایش در سایت قرار داده می شود.